2019 Moda Trendleri

2019 Moda Trendleri En İyiler?

2019 Moda Trendleri En İyiler?

Kış mevsimini bitirdik sayılır şimdi sıra ilkbahar yaz sezonunda. 2019 yılının bahar sezonunun podyumlardan düşmeyecek trendleri az çok şekillendi hatta vitrinlerde yerini aldı. 2019 Moda Trendleri En İyiler arasında, giysi dolabınızda mutlaka bulunması gereken farklı ve dikkat çekici olan yamalı kot pantolonlar var. Tarzınızı yansıtmak için giymekten sıkıldığınız pantolonlara yama yaparak, eski pantolonlarınızı da değerlendirebilirsiniz.

İlkbahar trendleri arasında canlı beyaz renkler de bu sene moda. Birçok modacının tasarımında bu konsepte yer verdi. Beyaz giyinmeyi seviyorsanız dikkatli olun, her an lekelenebilir.

 

2019 Moda Trendleri

İlk bakıldığında 1980’li yılları andırsa da bisiklet şortları da bu sene kendinden epey söz ettirecek gibi.

 Kargo Pantolonları Geri mi Dönüyor?

Geçen senenin popüler olan bofriend pantolonlarının yerini, 2019 Moda Trendleri En İyiler arasında kargo pantolonlar alıyor. Bu tarz pantolonlar çok rahat ve değişik oluşuyla da dikkatleri üzerine toplayacak. Genellikle haki, siyah, gri ve taba gibi mat renkler yaz ve kış farklı şekillerde ön planda olacak.

Kabarık kollar ve boyalı kıyafetlerde 2019 trendleri arasında bu sene. Kırmızı da yeniden vitrinlerde olacak ve ceketlere öncelik verilecek, kırmızı takım elbiselerde göreceğiz. Bahar havası estiren sarı trendi de uzun sürecek gibi. Kadınsı ve romantik fırfırlar da 2019 baharında tüm podyumlarda yerini alacak.  Deri ve kumaş baskılarda bulunan ve dikkatleri çeken yılan derisi desenini de 2019 sonbahar kış göreceğiz.

Retro Başörtüleri de mi trend?

Retro başörtüleri de 2019 moda Trendleri En İyiler arasında yerini alacak. Bu başörtüler ilkbahar 2019 için kesinlikle harika bir aksesuar olarak tasarlanmış.  Tom Ford, podyumda bu başörtülerle modellerin başlarını kapatmıştı. Vintage görüntüsüyle göz alıcı modeller dikkat çekiyor. 2019 da sezonunun podyumlarında başörtüsüne daha çok yer verilecek.

2019 Moda Trendleri

Son zamanlarda farklı konseptlerin yeni trend olarak karşımıza çıktığı bilinmektedir. Bundan dolayı kişisel tercihlerimizi ön planda tuttuğumuzda kendi trendimizi de oluşturmuş oluruz. Moda dünyasında öne çıkan çizgilerle, kişisel giyim zevkimizi buluşturduğumuzda tam anlamıyla kendi yeni trendimizi de oluşturmuş oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir