cahit vural

Cahit Vural Kimdir? Estetik Cerrahi Dr. Cahit Vural Randevu

Cahit Vural, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorudur. İstanbul Nişantaşı’nda Muayenehanesi bulunmaktadır. Şu ana kadar sayısız estetik cerrahi operasyonu yapmış olan Dr. Cahit Vural aynı zamanda Rejuvent Klinik’in kurucusudur. Bu klinikte aynı zamanda medikal estetik uygulamaları da yapılmaktadır. Piezo Burun Estetiği, Lipomatik, Karın Germe ve Kombine Estetik gibi bir çok konuda uzmanlaşmış olan doktorun iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Dr. Cahit Vural İletişim Bilgileri

Telefon: +90 532 274 46 64
Telefon: +90 533 737 37 31
E-Mail: info@cahitvural.com
Adres: Abdi İpekçi Cad. Işıl Apt. No:3 Kat:2 Kat:3 Nişantaşı/İstanbul

Dr. Cahit Vural Özgeçmiş

1981 yılı Ankara doğumlu olan Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL aslen Giresun Görelelidir. İlkokulu İstanbul levent’te, orta ve lise öğrenimini Ankara Çankaya’da tamamladı. 1999- 2006 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam edip 2006 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilimdalı’nda asistanlığı başlamıştır. Asistanlık öncesinde 2005 yıllında Edinburgh Western General Hospital’da James Mander ile çalışma fırsatı bulmuştur. 6 yıllık asistanlık süresinin dolması ile gönüllü olarak Van Erciş’e atanmış ve mecburi hizmetini orda tamamlamıştır. Türkiye’nin tek resmi akredite estetik cerrahi fellowship programı olan İstanbul Plastik Cerrahi Akademide fellow olarak çalışmış ve Prof. Dr. Atilla Oymak, Op. Dr. Osman Oymak, Op .Dr. Tunç Tiryaki ve Op.Dr.Esin Aksungur’dan Estetik Cerrahi ile ilgili eğitim almıştır. İstanbul Plastik Cerrahi akademideki çalışmalarının ardından Yüzyıl Hastaneler Grubunda çalışmış ve sonrasında Medicana Çamlıca Hastanesinin Plastik Cerrahi klinik sorumlusu olarak görev yapmıştır. Medicana Çamlıca hastanesinden ayrıldıktan sonra Marebelis Klinik Nişantaşı’nda Prof.Dr. Murat Türegün ile çalışmaya başlamış eş zamanlı olarakta Nişantaşı’nda kendi kliniğini kurmuştur. Dr. Vural halen Or-ahayim Balat Hastanesi ve Nişantaşı’nda kendi kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dr. Cahit Vural Randevu

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Cahit Vural randevu almak için +90 533 737 37 31 numaralı telefonu arayabilir ya da info@cahitvural.com adresine mail gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olacaktır.

https://www.cahitvural.com/op-dr-cahit-vural

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir