çene dolguları

Çene Dolguları İle Güzel ve Çekici Görünüm Sağlamak Artık Çok Kolay…

Çene görünümü kadınların güzel görünümünde ki etkileri oldukça fazladır. Hem düze görünüm hem de yan profilden bakıldığında çenenin kusurları fark edilir ve güzel görüntüye gölge düşürür. Bu doğrultuda yapılan çene dolguları sayesinde güzelliğiniz bir bütün olabilir.

Çene Dolguları İle Güzel Görünüm…

Çekici ve güzel görüntünün altında ayrıntılar yatar. Çene de bu ayrıntılardan bir tanesidir. İlk bakışta dikkat edilmese bile çene yüz bölgesinde görüntünün iskeleti konumundadır. Çekicilikte çenenin etkisi araştırmalara göre yüzde 5*’in çok üzerinde çıkması bunun en büyük göstergelerindendir.
Yüzün çene ile uyumunun sağlanması için geliştirilen estetik uygulamalara ise çene estetiği denir. Çene estetiğinde ise en çok uygulanan yöntem çene dolgularıdır. Daha çekici ve daha etkili görüntü için çene dolgusu büyük öneme sahiptir. Çene dolguları ise enjekte yöntemi ile çene bölgesine uygulanabilir. Aynı zamanda yüzdeki hacim oranını da dengeler ve böylece dolgunluk sağlanır.
Çene dolguları diğer yüz üzerinde uygulanan dolgular gibi maksimum 3 yıla kadar etki gösterir. Doğru ve etkili dolgular için yine doğru doktorlar ve merkezler tercih edilmelidir. Uzman uygulamaları ile uzman olmayan kişilerin bu işlemi arasında ki farkın çok yüksek olduğunu da konu açılmışken söylemek gerekir.
Çene dolguları ile yapılan işlemler değişkenlik gösterir. İhtiyaca göre yapılacak olan işlem belirlenir. Çene ucu dolguları ile çene büyütülmesi, çene uçlarının uzatılması, çene forumlarında ayarlamalar bunlardan bazılarıdır. Çene dolguları ne kadar sürer? Çene dolguları ağrı kesici krem ve ya ilaçlar ile yapılan kısa fakat etkili bir yöntemdir. Yaklaşık 15 dakikaya kadar sürer ve etkisi birkaç güne iyice belirginleşir. Hastalar bu sayede günlük yaşamdan uzak kalmazlar ve yeni görüntülerine kavuşmak için belirli bir süre ağrı içinde kalmazlar. Gelişmiş teknolojiler yardımı ile yapılan çene estetikleri ile en iyi görünüm tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir