Doğal Güzellik Trendi Hızla Büyüyor, Doğallık İçin Doğal Mankenler

Doğal görünümün vurgulandığı son dönemlerde bir moda şirketinden önemli bir adım geldi. Moda şirketi boohoo, yaptığı açıklamada bundan sonra doğallığın yanındayız ve kesinlikle tüm modellerimiz doğal görüntüleri ile çekimlerini yapacak açıklamaları ile ilk çekimleri gerçekleştirdi. Doğal görüntüleri ile dikkat çeken modeller, doğallıkları ile oldukça fazla alkış aldı.
Aslında her şeyin birer hileden ibaret olduğunu ve çakma, yapay güzellikler ile insanların algıları ile oynandığı günleri yaşıyoruz. Bu kapsamda moralimiz bozuluyor ve modellerin güzelliği sonrasında onlar gibi olma telaşına giriyoruz. Ne yaparsak yapalım onlar gibi olamadığımızı anlayınca da hayal kırıklığı ile uğraşlarımıza son veriyoruz. Bu kapsamda canınızı sıkmayın ve tüm gördüğünüz modellerin ve fotoğrafların çoğunun foto montaj tekniği ile sergilendiğini rutujlarla bu görüntünün sağlandığını aklınızdan çıkarmayınız.

Doğal Mankenler Beğeni Topladı, Yeni Trend Doğallık

Güzelliğin boyanmadan ve kandırmadan ibaret olmadığını vurgulayan bu moda şirketi sürpriz bir çekimle adeta yeni bir trendin başlamasına neden oldu. Beklenen den fazla destek bulan şirket, moda haberleri arasında öncü oldu.
Sosyal medyada da; gerçek kadın başlığı altında kampanya başlatan şirket, destek almaya devam ediyor. Birçok kesimin taktirini toplayan firma bu başlattığı akım ile hesapları da bozdu. Aldığı olumlu mesajlara da teşekkür eden moda şirketi, gerçek kadım trendi için de isim hakkı alabilir. Daha önce de doğal çekim yaptıran şirketler olsa da şirket, tamamen çekimi ilk uygulaması ile dikkatleri birden üzerine çekmeyi başardı. Ayrıca makyajlı makyajsız, doğal, montajlı fotoğraflar paylaşan moda şirketi gerçek kadının ne olduğunu takipçilere anlattı. Bu kapsamda başlayan çalışmaların diğer şirketler tarafından nasıl karşılanacağı ise merak konusu olurken, halkın desteğini alan şirket yaptığı bu çalışmalardan son derece memnun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir