Jalupro Nedir? Jalupro Kullananlar – Jalupro Fiyatları

Jalupro Kullananların Yorumları

jalupro kullananlar

Jalupro tedavisini tercih eden kişilerin yapmış olduğu yorumlara göz attığımızda birçok kişinin bu işlemden memnun kaldığını ve bir sorun ile karşılaşmadıklarını söyleyebiliriz. Özellikle cilt kırışıklığı ve yaşlanması gibi sorunlar ile karşılaşan kişiler bu tedavi sayesinde daha sağlıklı ve genç ciltlere sahip olmaktadır. Yorumlarda en çok dikkat çeken bir diğer unsur ise söz konusu işlemin hiçbir ağrı ve acı olmadan yapılmasıdır. Yani hiçbir şekilde acı çekmeden cildinizi güzelleştirmek istiyorsanız jalupro tedavisini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tedavinin sonuçlarının da oldukça kısa bir süre içinde alındığı bilinmektedir. Daha önce bu tedaviyi tercih eden kişilerin yapmış oldukları yorumlara baktığımızda çabuk sonuç aldıkları için tercih ettiklerini görmekteyiz.

  • Canan Faydalı

Cildimin kuruluğu ve yıpranmışlığı artık moralimi bozmaya neden oluyordu. Ta ki Jaluproyla tanışana kadar. Rejuvent Klinik’te işlemi yaptırdım. Gerçekten çok kısa bir süre içinde Jalupro yani gençlik serumunun faydasını görmeye başladım. Herkese tavsiye ederim.

  • Songül Küçük

Öncelikle herkese merhaba, ben de yıllardır her türlü kremi vs denemiş birisi olarak jaluproyu ilk duyduğumda yine boşa para harcayacağımı düşünmüştüm ama cildim gerçekten çok kötü durumda olduğu için bir arkadaşında tavsiyesi üzerine Dr. Cahit Vural’a gittim. jalupro uygulattım ve sonuç gerçekten mükemmel. verdiğim son kuruşa kadar hakeden bir ürün.

  • Vildan Hanım

40’lı yaşlarında bir kadın olarak cildime sürekli özen gösteririm. Fazla güneşte durmam hep cilt bakımı yaptırırım bol bol su içerim ama yinede yaşa bağlı olarak cildimin son zamanlarda ışıltısı, parlaklığı sönmeye başladı. Hemen kuzenimin tavsiyesi üzerine gençlik serumunu kullandım. Yaptırdığım andan itibaren çok mutluyum. Rejuvent estetik ekibine ve özellikle Vural Bey’e çok teşekkür  ederim. Yaptırmayı düşünenler ve buralarda yorum okuyanlar hiç vakit kaybetmesin derim.

Jalupro Gençlik Serumu yaptıran kişilerin yorumlarını okudunuz. Siz de Jalupro gençlik serumu ile ilgili deneyimlerinizi ve sorularınızı yazımızın sonundaki form aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Jalupro Nedir?

Jalupro başka bir deyişle Gençlik Serumu, çeşitli sebeplerden dolayı nemini ve canlılığını kaybetmiş olan cildi eski haline getirmek amacıyla kullanılan bir serum çeşididir.

jalupro nedir

Cilt zararlı güneş ışınları, yaşlanma, sinir ve stres gibi çeşitli etkenlere bağlı olarak zaman içinde esnek ve doğal yapısını kaybedebilmektedir. Nemini kaybeden cilt, kişilerin gençliğinden de oldukça uzaklaşmasına sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlar gencinden yaşlısına her bireyi ciddi anlamda olumsuz etkilemekte ve onları psikolojik açıdan da rahatsız etmektedir. Bütün bu etkenlere bağlı olarak ciltte bulunan hyaluranik asit azalır ve bu da cildin matlaşarak kırışıklıkların oluşmasına yol açar. Günümüzde cilt gençleştirmek ve güzelleştirmek için uygulanabilen birçok farklı tedavi yöntemi bulunmaktadır. Söz konusu yöntemler sayesinde insanlar daha sağlıklı bir cilde sahip olma fırsatını kolayca elde edebilmektedir. Botoks, dolgu, lazer tedavisi, radyofrekans tedavisi ve mezoterapi gibi tedavi yöntemlerinin yanı sıra son zamanlarda jalupro olarak adlandırdığımız bir yöntem sık sık kullanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde birçok bireyin cilt kırışıklığı, matlığı ve kuruluğu gibi birçok sorundan kurtulduğunu söylemek mümkündür. Jalupro serumu, cildin gençleşmesini, kırışıklıkların giderilmesini ve neminin geri kazandırılmasını sağlayan bir tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Yoğun bir şekilde talep altında olan bu yöntem zararsız olması sebebiyle de birçok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Cildin neminin azalması, matlaşması, kırışıklık meydana gelmesi, elastikiyetinin kaybedilmesi gibi durumlarda bu yöntem tercih edilebilmektedir. Bu yöntem sayesinde çok daha sağlıklı bir cilde sahip olunabileceğini söylesek yanılmış olmayız. Gençlik serumuolarak da bilinen jalupronun içinde cildi besleyecek birçok vitamin yer almaktadır. Söz konusu vitaminler, doğrudan cildi beslemekte ve gençleştirerek daha sağlıklı olmasına sebebiyet vermektedir. Bu tedavi yöntemi; cildin üst kısmına küçük iğneler aracılığıyla uygulanmaktadır. İşlemin yapılabilmesi için ilk olarak yüz bir krem aracılığıyla uyuşturulur ve böylelikle kişinin ağrıyı ve acıyı hissetmemesi sağlanır. Kişilerin ihtiyacına göre bir ya da iki seans şeklinde uygulanabilmektedir. Cilde jalupro uygulanması durumunda bir yıl içinde cilt canlılık kazanmakta ve daha sağlıklı bir görünüme ulaşmaktadır. Tedavinin başlanmasının ardından ilk sonuçlar bir haftadan itibaren görülmeye başlanır.

 

Jalupro Fiyatları

Jalupro tedavisinin fiyatları kişilere ve seans sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Yani işlemin uygulanacağı bölgeye göre fiyat belirlenmektedir. Bu sebeple güzellik merkezlerine giderek bir görüşme yapabilir ve uygulanacak bölgenize göre bir fiyat alabilirsiniz. Bazı kişilerde bu tedavi yöntemi tek seansta tamamlanırken bazı kişilerde uzayabilmektedir. Dolayısıyla bu tedavi için mutlaka bir uzman kişi ile görüşme sağlanması gerekli olmaktadır.

Jalupro Yaptıranlar

Jalupro tedavisini tercih eden kişilere baktığımızda ciltlerinin son derece sağlıklı olduğunu görmekteyiz. Özellikle de yaşlanmaya bağlı olarak cilt sorunu yaşayan kişiler jalupro tedavisini tercih ederek daha sağlıklı bir cilde sahip olmaktadır. Daha önce bu tedaviyi tercih eden kişilerin yaşlarından çok daha genç bir görünüme sahip olduklarını söylesek yanılmış olmayız.

Jalupro Nasıl Uygulanır


Güzellik kategorisindeki diğer yazıları okumak için linke tıklayabilirsiniz. Güzellik Kategorisi

2 Yorumlar

  1. Jalupro yaptirdim hicbir etkisi olmadi

  2. Merhaba jalupro yaptırdım hiç bir etkisi olmadı böyle bir şey mümkünmü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir