Kadınlarda Çanta Seçimi: Saddle Bag Çantası Yeniden Gözde!

Kadınlarda Çanta Seçimi: Saddle Bag Çantası Yeniden Gözde!

Moda her yıl yeni trendleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Şimdilerde ise kadın çantalarının gelişmesi birbirinden farklı kadın çantalarının artmasına rağmen; 2000’li yıllara dönüş kadın çantalarında da yaşanmaya başlandı.
Dior Saddle Bag Üretimi Heyecanlandırdı!
Ünlü markanın 2000’lere dönüşü simgeleyen çantaları beklenenin fazlasında rağbet gördü ve modacıları şaşırttı. Bundan sonra bu hamleye diğer rakiplerinde karşılık vermesi; eskiye dönüş trendinin hızla sürmesi kesin gibi gözüküyor. Bu yıl kadın çantalarında moda 2000 yılında kullanılan kadın çantaları oldu. Gözler diğer markaların yapacağı üretime çevrildi.
Paris Hilton’dan Saddlebag ve Carrie Bradshaw’a kadar bir çok yabancı ünlülerin kullandığı ve göz donduran bu çantalar; aynı zamanda nostalji oluşturuyor. Tek renk ve küçük boyut çantalar ise oldukça kaliteli görünüme ve sağlamlığa sahip.

Dior Sonbahar Kış Çantalarını Tanıttı

Bu gösterimleri ünlüleri anımsatarak yapan firma oldukça büyük bir destek alarak yeni bir trendinde ilk adımını atan şirket konumunda. Birbirinden farklı çantaların tanıtımını yapan mankenler oldukça dikkat çeken çantaları başarı ile tanıttı.
Yılların eskitemediği bu çantalar omuzlarda yeniden canlandı. Yenilenen ve renkleri daha çok dikkat çeken standart görünüme de zarar vermemiş durumda. Şimdiler de gözde olan bu çantaların ülkemizde de yüksek satış fiyatlarını göreceği kesin gibi.

Saddle Bag Çantaları Ne Kadar? Dudak Uçuklatan Rakamlar!

Saddle Bag çantaları beğenisi ile dikkatleri üzerine tekrar çekmeyi başarmıştı. Pe ki bu çantalar ne kadar? 2350 Dolar ile 8500 Dolar arası satışa çıkarılan çantalar kalitesi ve fiyatı ile adından daha çok söz ettirecek gibi gözüküyor. Kadınlarda çanta seçiminin gözdesi bu çantalar 2018 yılının sonlarında trend oldu ve gelecek yılda trend olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir