Kök Hücre Tedavisi

Kök Hücre Tedavisi İle Gençliğinizi Koruyabilirsiniz…

Kök hücre tedavisi yaşlılığa karşı geliştirilen estetik cerrahi işlemleri arasında oldukça dikkat çekiyor. Son dönemlerde geliştirilen ve yaşlılığın önüne geçen bu tedavi yöntemi sayesinde yaşlanmak artık çok zor…

Kök Hücre Tedavisinde Yüz Hücrelerinin Önemi

Yaşlılığı en çok gösteren bölge yüzdür. Yüzünden bir insanın tanınması da bu tedavinin yüze uygulanması sebeplerindendir. Yüz dokuları da zamanla yaşa bağlı olarak zayıflar ve solgunluklar baş gösterir. Bu hücre tedavisi dokuları canlı tutarak kişinin genç bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.
Kök hücre tedavisi kişinin genç görünümünü sağlamakla kalmaz; ayrıca kişinin yüzünde ki görüntü de maksimum güzellik için yardımcıdır. Yani yüz üzerinde oluşan apse, leke gibi izleri de yok eder. Yıllara karşı direnemeyen yüz dokuları böylece direnç kazanır.
Kök hücre tedavisi enjekte yöntemi ile yapılır. Düzenli bir biçimde kişinin yüzünde canlılığa sebep olur. Enjekte edilen yağlar ve vitaminler yüze canlılık katarken gençlik artık kolay kolay kaybolmaz. Bu yüzden kök hücre tedavisi son zamanların en gözde estetik işlemleri arasında dikkat çekmektedir.

Kök Hücresi Nasıl Yapılır, Kimlere Yapılır?

Söz konusu tedavi ise sadece yanak bölgelerinde değil yüzün diğer bölgelerinde de uygulanabilir olması unutmamalıdır. Bu sayede sadece dolgun, canlı yanaklar değil; dolgun canlı dudaklar ve alınlar da görünümü bütünleştirir. Kök hücre tedavisi lokal olarak ve sedasyon şeklinde uzman doktorlar tarafından yapılabilmektedir. Günlük yaşamdan uzak tutmaz ve kişi normal hayatına devam edebilir.
Hastanın kendi yağlarından alınan örnekler, uygulanacak bölgeye enjekte edilir. Bu yağlar üzerinde çalışılır ve zenginleştirilir. Böylece yüzde canlı bir görünüm sağlanır. Toplamda 1-22 saat arası bu işlem uygulanır. Ayrıca kök hücre tedavisinin etkisi kalıcıdır ve belli bir süre ile sınırlı kalmamaktadır. Yaş sınırlamaması da bulunmaz ve genel olarak herkese yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir