Kusursuz Cilde

Kusursuz Cilde Sahip Olmak İçin Asya’lı Kadınların Yöntemleri Nelerdir?

Kusursuz bir cilde sahip olmayı kim istemez ki? Kusursuz bir cilt için birçok yol vardır. Ancak bu konuda bilgiye sahip olan kişiler bu sırrını açıklamaz istemezler. Biz sizin için kusursuz cildin yollarını araştırdık. Başta Asya modeli ve diğer sırlar yazımızda.

İşte Kusursuz Cilde Sahip Olmanın Yolları

Öncelikle cildiniz hep genç kalabilir. Günden güne yenilenen hücreler yaşa bağlı olarak düşüş göstermeye başlayacaktır. Bu yenilenme hızının düşmesinin ardından kişiler buna teslim olursa yaşıyla birlikte cildinin de yaşlanmasına sebep olurlar. Bu yüzden cildinizin genç kalmasını sağlayabilirsiniz. Bazı ünlüler bu kapsamda hep haber olur ve 7’den 70’e herkesin taktirini kazanır. Bu kişilere örnek Ajda Pekkan gibi kişilerdir. İlerleyen yaşına rağmen bir çok kişiyi kıskandırırlar. Bunun sebebi ise sahip oldukları sırlar ve yaptıkları sporlardır.
Asya ülkelerinde yaşayan kadınlar ise kusursuz cilt için dünya çapında takip edilmektedirler. Bunun en büyük sebebi ise kadınların bir çoğunun ciltlerinde ki güzelliktir. Kusursuz cilt denince akla Asya’da yaşayan kadınlar gelmektedir.
Asya’da yaşayanların önemli sırları ise şöyle; 4, 2, 4 yıkama ile bu sırra başlamış olacaksınız. Cildinizi bu yöntemle yıkamalısınız. Bu yöntem cilde toplam 5 dakika kadar yüz temizleme ürünleri ile masaj yapılmasıyla sağlanır. 4-5 dakikalık bu masajdan sonra da yaklaşık 2 dakika daha temizleme jeli kullanabilir sonunda da durulama işlemi ile 4-2-4 yöntemini tamamlayabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise konjak süngerlerin kullanılmasıdır. Asyalı kadınların vazgeçilmezidir. Yüz için üretilen bu süngerler hep elinizde olmalı. Bunun dışında haftalık bakımlar oldukça önem arz eder. 7 günde bir rutin hale getirdiğiniz bakımı yüzünüze uygulamalısınız. Ayrıca tüm bu işlemlerle birlikte beslenmeye dikkat etmeli. Cildi taze tutmak için sporu ve yürüyüşü bırakmamalısınız. En önemli düsturlardan bir tanesi de cildinizi güneş ışınlarından korumaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir