Makyaj Trendi, Güncel Makyaj Önerileri

Makyaj Trendi, Güncel Makyaj Önerileri

2018 Makyaj trendleri oldukça beğeni kazandı. Püf noktalar ve mankenler üzerinde ki görünüm herkesi etkiledi. Pe ki hızla gelişen ve değişim gösteren makyaj trendlerinin son durumu ne? İşte Cevabı!
Bu sene en çok dikkat çekilen nokta gözlerde oldu. Genel olarak doğallık bu yıl trend olsa da, gözlerde göz makyajının yoğunluğu oldukça dikkat çekiyor.

2018 Dudak Makyaj Trendi


Bu yıl dudaklar çok değerli ve dikkat çekici. Bunun sağlanmasında ki etken ise tabi ki lipstickler. Lipstickler o kadar arttı ki, harika dudaklar her yerde belirdi. Lipstickler arasında ise doğal görünüme sahip olanları en çok tercih edilenler arasında yerini korudu.
Gözlerde ise Kleopatra eyeliner adeta iyasayı sarstı. O kadar tutuldu ki, günlük hayatda bile karşımıza çıkmakta. Bunun sebebi ise şüphesiz etkisi … Sürüldüğü gözler inanılmaz seksiliğe ve dikkat çekici bakışlara dönüşüyor. Gözlerin ışıldamasında oldukça etkili olduğunu da mutlaka söylememiz gerekiyor. Aynı zamanda parlak renkler trend. İkinci sırada yer alsa da oldukça yaygın karar sizin.
Bu senenin meşhur kirpikleri, kirpide bu yılın trendi ise; uzunluk ve kıvraklık. Çekiciliğin ön planda tutulduğu bu yıl kirpikler de olağan kalamazdı elbette. Kirpikleriniz uzun olsun da nasıl olursa olsun. Bu yıl uzun olmayan kirpikler hiç fark edilmemekte.
Ayrıca kişisel farklılıklar da trendler arasında. Yani kişisel dönüşüme uğramış makyaj yöntemleri yılın dikkat çeken trendlerinden. İlla birine benzemeye ihtiyacınız yok. Siz yeni makyajınızla trend olabilirsiniz.
2018 Makyaj trendleri sonrası gözler gelecek yılda. Bakalım trendlerde ki değişim olağan dışı mı devam edecek yoksa doğallık mı ön planda kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir