Nucleofill Nedir? Nucleofill Yaptıranlar ve Yorumları

Nucleofill Yaptıranlar

Yazımızın bu bölümünde Nucleofill yaptıranlar ın yorumlarına yer vereceğiz. Sizler de Nucleofill yaptırdıysanız yorumlarınızı yazının en altındaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Nucleofill yaptıranlar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen yazımızın tamamını okuyun.

 • Sinem T.
  İstanbul Nişantaşı’nda Dr. Altuğhan Cahit Vural’a yaptırdım. İşlemden oldukça memnunum. Sonuçları yakın zamanda size resim olarak göndereceğim.
 • Aslı F.
  Bu işlem için kesinlikle Cahit Hoca’yı öneririm. Nükleofil dna ışıltısı da mükemmel.
 • Berrin Hanım
  Nucleofill bana estetik doktorum tarafından önerildi. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
 • Ayşe Gül B.
  DoktorCahit Vural kesinlikle bu işi biliyor. Son zamanlarda yaptırdığım en etkili işlem diyebilirim. Öncesinde H100 aşısı da denemiştim ama nucleofill bambaşka bir şey. Ellerinize sağlık hocam.
 • Pervin Ay
  Reklam gibi gözükeceği için yaptırdığım kliniğin ismini söylemeyeceğim ama işlemi kesinlikle öneriyorum. Cildim tamamen yenilendi.

Nucleofill Nedir?

Nucleofill, içerisinde bulundurduğu biyokimyasal sayesinde cilde gerginlik ve nem veren bir medikal estetik ürünüdür. Nucleofill hakkında detaylı bilgi edinmek, nucleofill yaptıranlar ın görüşlerini öğrenmek için yazımızın tamamını okuyabilirsiniz. Cilt; zamanla kalınlık, nem ve estetik görüntüsünü kaybeder. Yaşın ilerlemesiyle ciltte sarkma, kırışıklık ve parlaklık da azalma gözlemlenir. Ciltte oluşan bu ve bu gibi olumsuz durumlar insanları, özellikle kadınları oldukça rahatsız etmeye başlar. Kırışıklıkları azaltır ve sarkma oluşumunu engeller. Yaşlanma sürecinin kontrol altında tutmasına yardımcı olur. Nucleofill, bilgisayar ortamında incelenmesi sonucu deri analizleri ve deri altı değerlendirilmesi yapılarak uzman görüşler eşliğinde uygulanmaktadır. Tedavi süreci kişiye özel olarak uygulanır ve tedavi süreci görüşler ve analizler sonucu başlamaktadır. DNA ışıltısı sayesinde estetik görünüm korunur ve yaşlanma süreci yavaş hale gelmektedir. İçerisinde bulundurduğu biyokimyasallar ile cildi nemlendirerek sulu ortamı yaratır ve hücrelerin büyümesine yardımcı olarak cildin canlanmasını sağlamaktadır. Cildin kalınlaşmasını tetikleyen bileşimin normalleşmesine ve düzene sokmasına yardımcı olur. Cildin yaşlanmasına sebep olan çevresel faktörlere karşı savunma mekanizması sağlar. Nucleofill, cildin esnekliğini geri kazandırmasında büyük ve önemli bir rol oynamaktadır.

nucleofill

Nucleofill Nasıl Yapılır?

Ürün, hiçbir alerjik reaksiyon göstermeyecek şekilde geliştirilmiştir. Diğer bir ismi ise DNA ışıltısı veya saf DNA olarak adlandırılmaktadır. Amacı cilde gençleştirici bir görüntü verip cildi koruma altına almaktır. DNA ışıltısının üç amacı bulunmaktadır nemlendirme, gençleştirme ve cildi temizlemektedir. İçerisindeki bio-uyarıcı doğal polinukleotitler sayesinde cilde canlılık, yenileme, koruma ve nem verir. Ciltte oluşan kayıpları onarmaya yardımcı olmaktadır.

Nucleofill Kullanımı

Nucleofill, cilde yavaş ama sürekli ve uzun zamanlı bir koruma sağlar. Bu uygulama sağlık için oldukça etkili bir yöntemdir, deri altı dokuların uyandırılıp deriye gerekli dokunun yardımcı olmasını veya kazandırmasını sağlamaktadır. Uzman doktorlar aracığıyla 10 veya 15 gün süre zarfında 3 ya da 4 seans ile birlikte işlem uygulanmaya başlanmaktadır. Bu tedavi 1 yıllık sürece yayılabilir. Nucleofill, alerjik etki oluşturma ve herhangi bir zararlı tepkimeye yol açmaz.

Nucleofill’in Ciltte Etkisi

Ciltte zamanla çevresel faktörlerden dolayı su ve nem kaybı görülmektedir. DNA ışıltısı sünger rolünü oynayarak cildin su nem kaybını gidermekte olup cilde canlılık katmasına yardımcı olmaktadır ve cildi daha sağlıklı bir ortama hazırlamaktadır. İçerisinde bulundurduğu bio-kimyasallar sayesinde kalınlaşan cilde estetik görünüm ve gerginlik verir. Sarkmalar ve kırışıklıklara karşı bariyer oluşturarak yaşlanma sürecini en aşağıya çeker. Nucleofill, alt derideki dokuları harekete geçirerek cildin gençleşmesine ve sağlıklı görünmesine fayda sağlamaktadır.  Ciltteki cansız görünümü yok ederek sulu ortama hazırlar bu da cilde nem vermesini sağlayan önemli faktörlerden biridir. Nucleofill, yavaş ama kalıcı ve uzun süreli bir etki vermektedir. Bu tedavi yönteminin cilde kazandırdığı faydalar oldukça fazla ve sağlıklıdır. Serbest radikaller cildi olumsuz yönde etkiler. İçerisinde bulundurmuş olduğu kimyasallar sayesinde serbest radikalleri hapsederek cildin temizlenmesini sağlar. Bu şekilde ciltte eski estetik görünüm, canlanma, gençleşme gözlemlenmektedir. Uygulama yapıldıktan sonra nem de artış serbest radikaller de azalma, elastikiyet artışı, serbest radikallere direncin artması gözlemlenir. DNA ışıltısı cildi gençleştirmek ve canlılık kazandırmak için geliştirilmiş bio-uyarıcı jel serisidir. Nucleofill’i diğer şeylerden ayıran özelliği ise bio-uyarıcı etkisi bulundurmasıdır. Bio-uyarıcılar deri altı dokuları uyandırarak gerekli doku üretiminin artmasında yardımcı olmaktadır.

Etkisi Ne Kadar Kalıcıdır?

Erkeklerde ve kadınlarda 35 yaş üstü için yüz, boyun, el üstü vedekolte bölgeleri için kullanılmaktadır. 10 ya da 15 gün içerisinde 4 veya 3 seans işlem sonrası ciltteki kırışıklıkları, sarkmaları cildin kalınlaşmasını ve yaşlanmasını engellemeyi amaçlayan Nucleofill kırışan bölgelerin canlanmasını ve gençleşmesini sağlamakla birlikte etkisi 6 ay devam eder. Eğer isterseniz 1 seans ile bu süreç 1 yıla da uzatılabilmektedir. Etkisi yavaş gelişir fakat uzun süreli koruma ve gençleştirme özelliğine sahiptir. El, yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde fark edilecek şekilde değişimler gözlemlenmektedir. Bunun yanı sıra cilde oldukça fayda vermekte olup sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Yaşlanma sürecini kontrol altına almayı hedefleyen bu DNA ışıltısı veya saf jelin sağlık açısından faydaları oldukça fazla görülmektedir. Yaptırmak isteyen hastalar yapılan seans veya işlemlere göre uzman doktor tarafından fiyat belirlenir ve hastayı yönlendirir. Eğer hasta daha kalıcı bir etki görmek isterse doktoruyla görüşme sağlayıp seansı uzatabilmektedir.

nucleofill yaptıranlar

Nucleofill Fiyatları

Nucleofill Fiyatları, işlemi yapan doktor, işlemin yapıldığı semt ve klinik gibi bir çok etkene göre değişmektedir. Nucleofill fiyatları ortalama olarak 1500 TL – 3000 TL  arasında değişiklik gösteriyor.

One comment

 1. nucleofill dna ışıltısı diyince akla gelen tek isim Ali Osman hocadır. Hem karakter olarak hem el becerisi olarak mükemmel bir doktor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir