Seksi Görünmek için Neler Giyilmeli

Her ne kadar güzel giyiniyor olsanız da karşı cinsi etkilemek için daha seksi görünmeniz gerektiği bir gerçek ve giymiş olduğunuz kıyafetler üzerinde yapacağınız küçük bir stil değişikliğiyle her zaman olduğundan çok daha seksi görünmek tamamen sizin elinizde. Peki daha seksi görünmek için hangi kıyafetleri ve stilleri tercih etmelisiniz? İşte merak edilen bu sorunun cevabını öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmeli ve sizler için hazırlamış olduğumuz altı öneriyi dikkatle okumalısınız.

Öncelikle seksi görünmek için birçok yol olduğu bir gerçek ama gelin görün ki öncelikle kendinize güvenmeniz ve her halinizle güzel olduğunuzu karşınızdaki kişilere hissettirebilmeniz gerek. Bunlar olmadan ne giyerseniz giyin çok işe yarayacağını söylemek pek doğru olmayacaktır. Tabi istisnai durumlar olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz.

Eğer kendinize olan güveninizde bir sıkıntı yoksa ve ben her halimle güzelim kafanızda yer etmişse, sıra geldi giymeniz gereken kıyafetlere. Her ne kadar açıklığın seksiliği ifade ettiği söyleniyor olsa da bu tam anlamıyla doğru değildir ve seksilik kavramının kişiden kişiye değişebileceği bir gerçektir. Giydiğiniz kıyafetlerde dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta sayesinde seksi olmak tamamen sizin elinizde.

İşte seksi görünmek için giydiğiniz kıyafetlerde dikkat etmeniz gereken altı ipucu.

İnce Askılı Kıyafetler:

Her kadın vücudunun en seksi bölgelerinden biri olan omuzları gözler önüne sermek için tercih edeceğiniz spagetti askı olarak da adlandırılan incecik askılar sayesinde olduğunuzdan çok daha seksi görünmek sizin elinizde.

ince-askili-elbise

Tercih edeceğiniz ince askılı kıyafetler sayesinde karşı cinsin size ve o seksi omuzlarınıza nasıl hayran hayran baktığını gözlerinden anlayabilirsiniz ve bu kendinize olan güveninizi çok daha üst noktalara çıkaracaktır.

İç Çamaşırı Detaylarını Taşıyan Elbiseler:

Birçok kadının sevgilisini veya eşini etkilemek için seksi iç çamaşırlarına ne kadar önem verdiğini düşündüğümüz zaman, bu yöntemin karşı cins üzerinde etkisinin ne kadar büyük olduğunu sanırım tartışmaya pek gerek yok.

ic-camasiri-gorunumlu-kiyafetler

Karşı cinsi etkilemek için geçerliliği kanıtlanmış bir stratejiye sahip olduğumuza göre bunu neden giymiş olduğumuz kıyafetler üzerine yansıtmayalım ki? İç çamaşırı detaylarına sahip olan elbiselerin kadınları olduğundan çok daha seksi gösterdiği bir gerçektir. Bu nedenle göğüs ve bel kısmı adeta bir korse gibi üzerinize oturacak olan elbiseler tercih etmeniz karşı cinsin gözünde çok daha seksi görünmenizi sağlayacağı gibi kadınlığınızı ön plana çıkarmak konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Boyundan Bağlamalı Elbiseler:

Kadın vücudunun en seksi ve dikkat çekici bölgelerinden birinin omuzlar olduğundan bahsetmiştik. Hal böyle olunca omuzlarınızı açığa çıkaran ince askılı elbiseler yerine alternatif olarak boyundan bağlamalı elbiseleri de tercih edebilirsiniz.

boyundan-baglamali-elbise

Boyundan bağlamalı elbiseler sayesinde yine seksi omuzlarınızı ön plana çıkarak karşı cinsi etkilemek için elinizde büyük bir koz bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda boyundan askılı elbiselerde yer alan sırt dekoltesi sayesinde arkanızdan hayran hayran bakan çapkın gözler olacağını da unutmamalısınız.

Klasik Dekolteler:

Kadınların seksi görünmek için kıyafetlerinin farklı bölgelerinde yer verdikleri klasik dekoltelerin yeri vazgeçilmezler arasındadır. Bu nedenle kıyafetlerinizde yer alan küçük dekolteler olduğunuzdan daha seksi görünmek için kullanabileceğiniz en etkili silahlardan birisidir.

derin-yirtmacli-elbise

Derin yırtmaçlı etekler, hafif göğüs dekoltelerine sahip elbiseler, sırt dekoltesine sahip elbiseler seksi görünmek için tercih edebileceğiniz seçeneklerden sadece birkaçı.

Göğüs Dekoltesi:

Göğüslerinizin boyutunun karşı cinsin dikkatini çekmek veya etkilemek için gerçekten çok önemli olmadığını giyeceğiniz göğüs dekolteli elbiseler sayesinde fark edebilirsiniz.

gogus-dekolteli-elbise

Her kadını seksi gösteren en önemli unsurlardan biri olan göğüs dekoltesi, karşı cinsi etkilemek için sahip olduğunuz en önemli kozlardan bir tanesidir. Sonuç olarak hiçbir erkek karşısındaki kadının göğüs dekoltesine karşı koyamaz ve kaçamak bakışları sürekli olarak dekoltenize kayar.

Bu noktada önemli olan şey ise giydiğiniz elbiselerde göğüs dekoltesini tek başına kullanmak ve dozajını en iyi şekilde ayarlamaktır. Göğüs dekolteniz ne çok fazla açık ne de çok fazla kapalı olmamalıdır. Bu sayede karşı cinsin ilgisini üzerinize çekmek düşündüğünüzden çok daha kolay olacaktır.

İnce Topuklu Ayakkabı ve Dar Pantolon İkilisi:

Erkekler arasında dolaşan küçük ayaklı kadınların daha seksi olduğuna dair söylentileri göz önüne aldığımız zaman, ayakların ve bileklerin daha seksi bir görünüm için ne kadar önemli olduğunu göz ardı etmemek gerekir.

ince-topuklu-ayakkabi-dar-pantolon

Hele bu ayaklar giymiş olduğunuz ince topuklu şık bir ayakkabının içindeyse karşı cinsin dikkatini üzerinize çekmeniz çok daha kolay olacaktır. Ayrıca ince topuklu ayakkabılarınızın üzerine giyeceğiniz ve vücudunuza tam anlamıyla oturan dar bir pantolon, kombinasyonu tamamlayacak ve sizi olduğunuzdan çok daha seksi gösterecek mükemmel bir seçim olacaktır.

Eminiz ki daha seksi görünmek için artık hangi kıyafetleri tercih etmeniz gerektiği konusunda kafanızda bir soru işareti kalmamıştır. Sizlerde giyim tarzınızda yapacağınız ufak tefek değişiklerle karşı cinsin aklını başından alan birer afet olabilirsiniz.

Karşı cinsi etkilemek için tüm kozların sizin elinizde olduğunu ve bunu başarmak için elinizdeki kartları doğru oynamanız gerektiğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir