Velashape Bölgesel İncelme

Velashape Bölgesel İncelme Nedir?

Velashape bölgesel incelme ve zayıflama günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Vücut şekillendirme ve selülit konularında en son güncel teknolojik olarak tercih edilen Velashape uygulaması ile bölgesel zayıflama sağlamaktayız. Özellikle cerrahi olmayan birçok yöntem bölgesel incelme için uygulanmaktadır. Cerrahi olmayan yöntemler arasında en iyi ve en verimli sonuçları veren yöntem Velashape uygulamasıdır. Velashape uygulama yönteminde 3 tane birbirinden farklı cihazın özellikleri bir araya gelmiştir. Yani, üç farklı cihazın özelliklerini bir araya toplayan bir cihaz olmaktadır. Üç özellik; kızılötesi ışın özellikleri, radyo frekans ve vakumdur. Bölgesel incelmeye katkı sağlayan bu üç özellik bu cihazda birleşmiştir. Velashape cihazı vücut şekillendiren bir cihazdır. Bununla birlikte, cihaz tüm cilt tür ve renkleri için uygundur. Velashape vücudun hangi bölgelerine uygulanmaktadır? Velashape uygulaması vücudun en çok karın, bacak, kalça bölgelerine uygulanan incelme ve selülit tedavisi yöntemi olmaktadır. Velashape bölgesel incelme uygulaması çok ince deriye yapılmamaktadır. Yani, kol bölgesi ve alt baldır gibi ince derinin olduğu bölgelere Velashape yöntemi uygulanmaz.

velashape
velashape

Velashape yeni teknolojik yöntemin sağladığı etkili sonuçlar:

  • Gıdı bölgesini sıkılaştırma
  • Bacak, karın ve kalçadaki selülit görünümünü azaltma
  • Cilt gevşekliğinde azalma
  • Bölgesel olarak incelme
  • Yüz bölgesinde sıkılaşma

Velashape Uygulaması ve Tedavi İşlem Süresi

Velashape bölgesel incelme nasıl uygulanmaktadır? Velashape cihazı ile uygulama yapılmadan önce kişilerin vücut analizleri yapılmaktadır. Bölgesel incelme yaptırmak isteyen kişilerin vücut analizleri, uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilir. Değerlendirmeler yapıldıktan sonra uygulama yöntemleri belirlenir. Uygulama esnasında kişinin özel bir çorap giymesi gerekmemektedir. Hastanın tenine bir şey giymemesi ve çıplak olması gerekir. Velashape uygulaması çıplak vücuda yapılmaktadır. Cihaz içerisindeki vakumla birlikte dolaşım hızlandırılmış olur. Ayrıca kızılötesi ışınlar kullanılarak inceltilmek istenen bölge ısıtılmaktadır. Böylelikle bu alana radyofrekans ile birlikte sıcaklık verilmekte ve deri üzerinde bulunan yağlar eritilmektedir. Cihaz uygulandığı bölgede kolojeni tetikler. Dolayısıyla Velashape cihazındaki 3 özellik birleşerek uygulandıkları bölge üzerinde hem incelme hem de sıkılaşma meydana getirmektedir.

Velashape bölgesel incelme tedavisinin işlem tedavi süresi ne kadar olmaktadır?  Velashape uygulamasında her bir seans yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Kişinin vücut yapısına göre bu seanslar 4 ya 6 seans arasında değişir. Bir paketlik uygulama 4 veya 6 seanstır. Tam olarak kaç seans süreceği kişinin vücut yapısı analizlerine göre belirlenmektedir. Bununla birlikte, seanslar 7 ya da 10 günde bir yapılır. Uygulanan paket bittikten sonra yeni bir vücut analizi yapılır ve eğer vücut analiz değerlendirmesi sonucunda tekrar ekstra bir Velashape bölgesel incelme uygulamasına ihtiyaç duyulursa tekrar Velashape uygulama yöntemleri belirlenir. Böylece ekstra paket önerilmiş olur. Bütün önerilen seans paketi sayıları tamamlandıktan sonra incelme sağlanır.

Velashape tedavisi yapılırken aynı zamanda kişinin diyet yapması önerilir. Diyetle birlikte tedavinin sürdürülmesi, tedavinin etkin ve başarılı olmasında oldukça önemlidir.  Velashape tedavisi ile birlikte hasta aynı zamanda bol sıvı tüketmeli ve yürüyüş yapmalıdır. Velashape bölgesel incelme ile bölgesel incelme sağlandıktan sonra kişinin bu formu koruması için ayda bir kez tek seans uygulanması uzman ekibimiz tarafından önerilmektedir.

Velashape Uygulama Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Velashape bölgesel incelme yöntemi, FDA tarafından onaylı olan yeni nesil bir yöntemdir. Ayrıca cerrahi uygulama olmayan bir yöntem olması tercih edilmesini sağlamaktadır. Vakum, kızılötesi ışınları ve mekanik olan masajı bir arada kullanması sonuçların etkili olmasını sağlamaktadır. Velashape bölgesel zayıflama teknolojisi klinik olarak araştırılmış ve sonuçlarının etkinliği kanıtlanmıştır. Bu yüzden, son teknoloji olan Velashape uygulamasını güvenle kullanmaktayız. Bunun yanı sıra, Velashape bölgesel incelme işlemleri güvenli midir? Yapılan işlemin güvenirliliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.  FDA onaylı olduğu için güvenilir bir işlemdir. Ayrıca tüm cilt tiplerine uygundur. Yapılan çalışmalar neticesinde, Velashape uygulamasının istenmeyen bir etkiye yol açmadığı belirlenmiştir. Ayrıca hem kısa hem de uzun vadede yan etkiye rastlanmamıştır.

Velashape bölgesel incelme uygulaması ile hangi bölgeler kaç santim incelmektedir? Yapılan klinik araştırmalar ve çalışmalar neticesinde Velashape tedavi uygulaması sonrasında kişilerin incelmek istedikleri karın bölgelerinden yaklaşık olarak 2 buçuk santim, bacak bölgelerinden de bir buçuk santim incelme olduğu gözlemlenmiştir. Bununla birlikte, Velashape uygulamasını yaptıran kişiler yaptırmış oldukları bölgelerde yaklaşık olarak 1 -1,5 santim arasında bir incelme olduklarını belirtmektedirler. Ayrıca doğum sonrasında çeşitli hasta guruplarına yapılan çalışmalar sonucunda da Velashape uygulamasının yapıldığı kişilerin %97’sinin sonuçlardan memnun olduğu bilinmektedir.

Velashape Tedavisinin Kalıcılığını Sağlamak İçin Neler Yapmamız Gerekmektedir?

Velashape bölgesel incelme uygulaması yapıldıktan ve tedavi bittikten sonra periyodik ve düzenli olarak yaptıracağınız tedaviler ile birlikte sonuçların etkisi kalıcı olmaktadır. Ayrıca, Velashape bölgesel incelme uygulaması sonrasında sonuçların daha da kalıcı olması için hayat tarzına da dikkat etmek gerekmektedir. Yani, sağlıklı ve dengeli beslenmek önerilir. Ayrıca, düzenli olarak egzersiz yapmak tedavinin etkili sonuçlarının kalıcı olmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Velashape Tedavisi Kimler İçin Uygundur?

Velashape yönteminin sağlık durumu iyi olan hemen hemen herkes için uygun olduğu söyleyebiliriz. Bölgesel sıkılaşma, incelme ve selülit görünümlerini hafifletmek için uygulanan Velashape yöntemi ile oldukça etkili ve başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Velashape tedavisi sayesinde cilt kalitesi artırılmaktadır. Aynı zamanda, Velashape uygulaması ile cildin diriliği ve sıkılığı sağlanır. Velashape tedavisi sırasında herhangi bir acı ya da rahatsızlık hissedilmez. Velashape bölgesel incelme uygulaması oldukça rahat ve konforlu olmaktadır.

Velashape Kimlere Uygulanmaz?

Hamilelik döneminde olan kişilere, kan pıhtılaşma, antienflamatuar ilaçlarını kullanan kişilere, damar tıkanıklığı tedavisi gören kişilere ve tedaviden 2 hafta öncesine kadar aspirin kullanan kişilere uygulanmamaktadır. Eğer kişide bu önemli hastalıklar varsa Velashape uygulamasından önce doktoruna bildirmesi önemli olmaktadır.

Kaynak: https://www.floraklinik.com/velashape-3/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir