Velashape Nedir? Velashape Yaptıranların Yorumları

Velashape Nedir?

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tatil planı yapmakta olan kadınlar, bir yandan da selülit problemini nasıl gidereceklerinin yolunu aramaktadırlar. Şuan piyasada birçok kozmetik ürünü ile kadınlara destek olunuyor olsa da, anlık çözüm elde edilememesi ve uzun vadede bu ürünlerin kullanılması gerektiğinden dolayı tercih eden kişilerin sayısı oldukça azdır. Durum böyle olunca da daha etkili yöntemler araştırılmaktadır. Şuan ülkemizin seçkin noktalarında uygulanmakta olan ve tek seansta son derece etkili bir çözüm üreten Velashape yöntemi, başta selülit olmak üzere bölgesel incelme konusunda muazzam sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Tek seans protokolü ile uygulanmakta olan bu yöntemde, kişilerin günlük hayatlarında herhangi bir aksama olmadan ve rahatsızlık hissi de yaratılmadan çarpıcı sonuçlar ortaya konulmaktadır.

Velashape Nasıl Uygulanır?

Velashape uygulamasının tek seans garantisinin olması ve tek bir seansta da istenen sonuçları sunuyor olmasında, çalışma prensibi yer almaktadır. Sistemin işleyişine baktığımız zaman, yağ dokularının mevcut görüntüsünün ve hacminin azaltılmak için özel bir teknoloji kullanıldığından söz etmemiz doğru olacaktır. Burada yağ dokularının görüntüsünün yok edilmesi ve de hacimlerinin azaltılması için elös teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji ise, vakum ve doku manipülasyonu temeline dayanmaktadır. Vakum ve doku manipülasyonunu ilk kez kullanmış olan bu teknoloji ile birlikte, kadınlar yaz aylarına hem selülitlerden kurtulmuş bir şekilde girebilmekte hem de bölgesel sıkılaşma elde edebilmektedirler.

Yapılacak olan Velashape uygulaması sadece selülitler ya da bölgesel incelme için kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra hamilelik bitimi ile birlikte ortaya çıkan deri lezyonları ve sarkmaları da önleme adına önemli sonuçlar elde edilmektedir. Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlanma ihtiyacı konusunda hem en etkili hem de en çok tavsiye edilen yöntem olması ile de bu uygulamadan söz edebiliriz.  Hem hamilelik sonrası  hem de farklı nedenlerden dolayı bölgesel anlamda ortaya çıkan çatlaklar da bu tedavi ile birlikte ortadan kaldırılmaktadır.

Velashape Kimler Yaptırabilir?

Velashape, özel bir teknoloji ile uygulanmaktadır. Nadir noktalarda yapılıyor olmasına rağmen, günümüz şartlarında kişilerin kolay bir şekilde ulaşabiliyor olmasından da söz edebiliriz. Yöntem hakkında merak edilen konulara yanıt verecek olursak, ilk etapta kimlerin bu  yöntemden faydalanabileceğinden söz etmemiz doğru olacaktır. Bölgesel incelenme ya da selülit problemlerin muazzam sonuçlar elde edilen bu yöntemde, herhangi bir yaş ya da cinsiyet sınırlaması bulunmamaktadır. Bundan dolayı her birey bu işlemi gönül rahatlığı ile yaptırabilmektedir.

Bölgesel incelme, sıkılaşma ya da selülitlerin giderilmesi konusunda, oldukça etkili olan bu tedaviyi, kişiler cilt kalitesini arttırmak adına da kullanabilmektedir. Bazı hastaların zayıf olmalarına rağmen selülit problemi yaşıyor olmaları hiç de hoş bir durum değildir. Bu da selülitlerin sadece kilodan kaynaklanmadığını bizlere bir kez daha açık bir şekilde göstermektedir. Bunun nedenine baktığımızda ise, zamanla çeşitli faktörlerden dolayı diriliğin kaybedilmesidir. Bunun için de Velashape yöntemi kişilere tek ve yeterli sonucu sunmaktadır.

Velashape İle Kaç Santim İncelme Olur?

Velashape yöntemi kesinlikle deneme yanılma yöntemi ile karşımıza çıkmamıştır. Bu tedavi piyasaya sürülmeden ve uygulamaya başlanmadan önce birçok klinik çalışmadan geçmiş durumdadır. Klinik çalışmalar sırasında tedavi bitiminden itibaren kişilerin karın bölgelerinde ortalama olarak 2,5 santim kadar incelme olduğundan, bacak bölgelerinde bu incelme oranının 1,5 c olduğundan söz edilmektedir. Bu rakamlar klinik raporlarında da aynen belirtilmektedir. Genel olarak bir değerleme yaptığımızda ise kişilerin 1 santim ile 3 santim arasında incelme elde edeceğinden söz edebiliriz.

Normal bireylerde elde edilen bu sonuçlara ek olarak, Velashape yönteminin hamilelik sonrasında da kullanıldığına yönelik araştırmalar bulunmaktadır. Yeni doğum yapmış olan kadınlara yönelik yapılan araştırmalarda, 1 santim ile 4 santime kadar incelme elde edildiği, uygulama yapılan 100 yeni doğum yapmış kadından da 97’sinin elde etmiş olduğu sonuçlardan memnun olduğuna işaret edilmektedir.

Her bireyin gönül rahatlığı ile yaptırabildiği ve herhangi bir yan etkisinin de bulunmadığı Velashape yönteminde, kalıcı çözüm almak da oldukça kolaydır. Hem normal bireyler hem de doğum sonrasında bu tedaviyi tercih edecek olan kişiler, ek bir seansa gerek kalmadan sadece normal hayatlarını kontrol altına alarak tedavinin hem başarılı sonuçlanması hem de sürdürülebilir hal almasını sağlayabilmektedirler. Kişiler uzmanları tarafından belirlenen beslenme programına dikkat ederek, bunun yanında da uygun egzersizleri uygulayarak sorunsuz bir şekilde kalıcılığı sağlayabilmektedirler.

Velashape Yaptıranların Yorumları

Velashape yöntemini deneyen kişilerin neredeyse tamamı, ciltlerinin daha sıkı göründüğünü, bu sıkılığın sadece gözle görülür olmadığı ve büyük bir kısım tarafından da yani kişiler tarafından da hissedilebilir olduğundan söz edilmektedir. Uygulama sırasında cilt hassasiyeti göz önünde bulundurulduğundan dolayı, konfor oldukça üst seviyelerdedir.

Merak edenler için kullanıcı yorumlarında, uygulama sırasında hissedilen bir acının olup olmadığından da söz edilmektedir. Kişilere bu uygulama sırasında herhangi bir acı hissi olmayacağından dolayı anestezi uygulaması yapılmamaktadır. Bundan dolayı da acı konusunda endişeleri olan kişilerin kendisini rahat hissetmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir