Zayıf Görünmek için Neler Giymelisiniz?

Birçok kadının ortak dertlerinin başında gelen fazla kilolar, doğal olarak giyim tarzımızı da doğrudan etkilemektedir. Hal böyle olunca fazla kilolarımızı saklamak veya gizlemek için türlü türlü yollara başvururuz. Öyle ki bu konuyla ilgili her kafadan bir ses çıkar ve bu seslerin birleştiği ortak noktalardan bir tanesi çoğu zaman zayıf giyinmek için bol giysiler giymektir. Açıkçası zayıf görünmek için bol giysiler giymek sizi olduğunuzdan daha kilolu bile gösterebilir.

“Zayıf görünmek için ne giymeliyim?” diye soranları şimdiden duyar gibiyiz. Öncelikle bol ve dökümlü giysilerin sizi olduğunuzdan daha zayıf göstereceği düşüncesini kafanızdan atarak işe başlayabilirsiniz. Sonrasında sizler için vereceğimiz tavsiyeleri gerçek hayatınızda uygulamaya çalışarak ve giyiminizi bu öneriler doğrultusunda şekillendirerek olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Hemen elinize bir kağıt kalem alıp olduğunuzdan daha zayıf görünmek için neler giyebileceğinizle ilgili sizlere vereceğimiz bu taktikleri not almaya başlayabilirsiniz. İşte karşınızda giydiklerinizle zayıf görünmenin yolları.

Blazer Ceket Giyin

blazer-ceket

Evet yanlış okumuyorsunuz. Blazer ceket giyerek bel oyuğunuzu ortaya çıkarabilir ve vücut şeklinizin sınırlarını belirleyebilirsiniz. Hemen size vermiş olduğumuz bu ince ayrıntıyı deneyebilir ve sonuçlarını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Yan Tarafı Çizgili Pantolon Giyin

yan-tarafi-cizgili-pantolon

Giymiş olduğunuz pantolonun kenarlarında olan çizgilerin bacakları daha ince gösterdiğini biliyor muydunuz? Özellikle siyah renk çizgili olan pantolonları tercih ederek insanlarda göz yanılgısı yaratabilir, bacaklarınızın çok daha ince ve zarif görünmesini sağlayabilirsiniz.

Zıt Renkli Elbiseler Giyin

zit-renkli-elbiseler

Her ne kadar bu tarz elbiseler gözünüze ince görünse de elbise üzerinde yer alan zıt renkler, göz yanılgısı sayesinde çok daha ince görünmenize yardımcı olacaktır. Özellikle seçeceğiniz elbiselerin yan bölümlerinde yer vermeniz gereken renk farklılıkları, göz yanılgısıyla birleşerek birden bir kaç beden ince görünmenizi sağlayacaktır. Bu noktada kol altından başlayarak dize kadar olan bölümdeki zıt renk kullanımı ideal olacaktır.

Kalem Etek Giyin

kalem-etek

Kafanızda kalem etekleri yalnızca zayıf bayanların giyebileceğine dair bir yanılgı varsa, önce bunu kafanızdan silin. Çok desen karmaşası ve enine çizgiler içermeyen bir kalem etek tercih ederek, bunun avantajlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Bu sayede olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Belden Drapeli Elbiseler Giyin

drapeli-elbise

Vücudunuzun kamufle etmek istediğiniz bölgeleri için sizlere oldukça büyük bir avantaj sağlayacak olan bel kısmı drapeli bir şekilde yandan gelen elbiseler, hem karın bölgenizdeki hem de göbek kısmınızdaki fazlalıkları örtecektir. Aynı zamanda bel kıvrımınızı da ortaya çıkaracak olan bu tarz elbiseler sizi olduğunuzdan çok daha zayıf gösterecektir.

Gördüğünüz gibi giyinirken birkaç küçük şeye dikkat ederek aslında olduğunuzdan daha zayıf görünmek tamamen sizin elinizde. Oyunu kuralına göre oynadıktan ve sizler için hazırlamış olduğumuz bu tavsiyeleri aklınızın bir köşesinden çıkarmadığınız sürece kazanan siz olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir