Medworkt Klinik – Medworkt Yorumlar

Medworkt Klinik Yorumlar – Medworkt Yorumlar

Sizin de Medworkt Sağlık ve Medworkt Klinik hakkında söylemek istedikleriniz varsa sayfanın en altındaki yorum bölümünden göndebilirsiniz. Medworkt yorumunuz inceleme sonrası onaylanıp, yayınlanacaktır.

İpek S.

Yurt dışından gelip Medworkt Prof Doktor Özgür Plancı da karın gerne yaptırdım ve çok memnun kaldım. Keşke daha önce yaptırsaydım. Teşekkür ederim çok memnun kaldım hocam. Şahane bir deneyim oldu benin için emeklerinize sağlık. En güzel tercihlerimden biri sizi tercih etmek oldu.

Gül S.

Ben Tüp mide amelyati oldum ve coooook menun kaldim. Hem Assistantlardan Hem Doktor cok ilgilendiler. Herkese tavsi edebilirim her konuda yardimci oluyorlar cok güler yüzlüler ve tabikide uzaman olduklar belli oluyor. Ben Almanyadan katildim. Bir kac arkadaslarimda Tüp mideyi burda yaptiracaklar.

Saniye M.

Merhaba 6 ay önce Medworkt Klinik’te Annelik esnetiği oldum ve sonuçtan gayet memnun kaldım .Doktor beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum ❤️ekibi ve kendileri hasta takibin de çok ilgililer herzaman gönül rahatlığı ile kendilerini tavsiye edeceğim🙏

Cemre B.

Merhaba ben hollandadan Cemre. Medworkt klinikte kombine estetik ameliyat oldum. Uzun süren araştırmalarım sonucu hem yorumların iyi olması hem de doktorlarının kaliteli olması sebebiyle medworktü seçtim. İyi ki seçmişim. Karın germe, lipo ve meme dikleştirme ameliyatını tek seansda yaptılar ve sonuç mükemmel.

Medworkt Klinik Hakkında Bilgiler

MedWorkt Klinik, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, yurt dışından gelen yüzlerce hastanın farklı branşlardaki ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Genel olarak Estetik Cerrahi, Diş Tedavileri, Obezite Cerrahisi, Saç Ekimi ve Şeker Ameliyatı branşlarında hizmet veren Medworkt Klinik şu ana kadar yurt dışından gelen yüzlerce hastanın ameliyatını gerçekleştirmiştir.

Medworkt Sağlık, Ameliyat Öncesi ve Sonrası tüm süreçlerde uzman sağlık personelleriyle danışanlarının yanında olmaktadır. Sadece ameliyat değil VIP transfer ve konaklama hizmeti de veren Medworkt ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Medworkt Klinik İletişim Bilgileri

Telefon: +90 212 706 80 60

Adres: Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cad. No:86 / 3 Şişli – İstanbul

E-mail: info@medworkt.com

Medworkt Randevu

Medworkt Klinik’ten randevu  veya detaylı bilgi almak için +90 212 706 80 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Instagram üzerinden direk mesaj yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir