Sizden Etkilenmesi için Bir Erkekle Nasıl Konuşmalısınız?

Bir erkeği etkilemek için onunla nasıl konuşmanız gerektiğini mi merak ediyorsunuz? Birçok kadın karşı cinsle konuştuğu sırada onu etkilemek için neler söylemesi gerektiğini merak eder ama karşı cinsi etkilemek için sözlerden çok daha fazlasına sahip olduğunu ve neler yapması gerektiğini tam anlamıyla bilmez. Peki karşı cinsi etkilemek için konuşma sırasında neler yapmalısınız? Yazımızı okuma devam edin.

Erkeklerle nasıl konuşulması gerektiğini bilmek, erkeklerin dikkatini üzerine çeken bir kadın olmak veya erkeklerin hiç ilgi göstermediği sinir bozucu bir kadın olmak arasında büyük farklılıklar yaratabilir.

İşin aslı bir erkeğin dikkatini çekmek için onunla nasıl konuşmanız gerektiğini bilmenize gerek yoktur.

Ayrıca bir erkeğin sizden hoşlanmasını sağlamanız için onu etkilemiş olmanız da tek başına yeterli olmayacaktır.

Sonuç olarak erkekler herkes tarafından arzulanan, popüler ve eğlenceli kadınlardan hoşlanırlar ve böyle kadınlarla beraber olmak isterler.

Eğer sizlerde bir erkeğin sizden hoşlanmasını sağlamak ve popüler olmak istiyorsanız aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz on gerçeği bilmeli ve kafanızın bir kenarına yazmalısınız.

Bir Erkekle Nasıl Konuşulmalı

erkekleri-etkilemek-icin-nasil-konusulmali

Bir sonraki sefer bir erkekle konuşacağınız zaman aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz on önerileri uygulamaya çalışın.

Ve sizlere garanti ediyoruz, vermiş olduğumuz bu öneriler sizleri şimdiye kadar hiç hayal etmemiş olduğunuz kadar arzulanan ve çekici bir kadın yapacak.

Eğer bir erkekle nasıl konuşmanız gerektiğini veya onunla ne konuşmanız gerektiğini merak ediyorsanız, çok fazla meraklanmanıza gerek yok çünkü karşı cinsi etkilemek için konuşmalarınızı değiştirmenize veya kendinizi olduğunuzdan farklı biri gibi göstermeye gerçekten ihtiyacınız yok.

Bilmeniz gereken tek şey oyunu kuralına göre oynamak ve sizler için sunmuş olduğumuz önerileri yerine getirmek.

Sonuç olarak erkekler tüm kadınlardan hoşlanırlar ama bazılarına diğerlerine göre daha çok ilgi gösterirler.

Erkeklerin bazı kadınlara diğerlerinden daha çok ilgi göstermesinin nedeni de bu kadınların onlara kendilerini özel hissettirmelerinden kaynaklanmaktadır. Erkeklerle nasıl konuşmanız gerektiğini ve onları nasıl etkileyeceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin, farklı göreceksiniz.

Sık Sık Gülümseyin

gulumseyin

Bir daha ki sefere etkilemek istediğiniz bir erkekle konuşurken daha sık gülümsemeye çalışın. Yaptığı esprilere kıkırdayın, hiçbir neden olmadan gülümseyin ve bu sırada gözlerinin içine ışık saçan mutlu gözlerinizle bakın. Bu şekilde karşınızdaki insana onun yanında mutlu olduğunuzu göstermiş olacaksınız ve emin olun ki hiçbir erkek bir kadının etkileyici gülüşüne karşı koyamaz.

Nazlı ve Zarif Olun

Asırlar boyunca kadınlar hep nazik ve centilmen erkenden hoşlanmışlardır. Buna karşılık olarak erkeklerde zarif ve nazlı bayanları hep daha çekici bulmuştur. Şimdi bu noktada dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken şey utangaç ürkek bir kadın olmakla, nazlı bir kadın olmak arasında çok büyük fark olduğudur. Sonuç olarak erkekler günümüze kadar hep nazlı ve zarif bayanlardan hoşlanmışlardır, siz de onlardan biri olmaya özen gösterin. Düşünceli olduğunuz zamanlarda saçlarınızla oynayın, kendinize ait özel ve sevimli ifadelerinizi karşınızdaki kişiye gösterin veya gözlerinizi her kırptığınızda bir kez yerine iki kez kırpmayı deneyin.

nazli-ve-zarif-kadinlar

Tüm bunlar, karşınızdaki erkeğe sizi çok daha sempatik ve sevimli gösterecek davranışlardır. Gerçek bir hanımefendi olmayı öğrenin ve erkeklerin parlayan zırhlarını giymiş şövalyeler gibi yakınlarınızda olmayı nasıl sevdiğini görün.

Ona Dokunun

ona-dokunun

Erkekler her zaman bir kadının zarif ve hassas dokunuşlarından keyif almış ve etkilenmiştir. Hatta bilimsel araştırmalar bile erkeklerin konuşma sırasında kendilerine dokunan kızlardan çok daha fazla etkilendiğini ve flört etmek istediğini açık bir şekilde ortaya koymuştur. Bazen parmak uçlarınızla onun ön koluna veya avuç içinizle omzuna dokunun, hatta zaman zaman onu anladığınızı gösterecek şekilde ellerini avuçlarınızın içine alın. Bu şekilde onun size karşı olan ilgisinin hiç zaman kaybetmeden nasıl büyüdüğüne şahit olacaksınız.

Onun Korumasına İhtiyacınız Olduğunu Hissettirin

İnsan evrimi boyunca fiziksel olarak kadınlara göre daha güçlü olan erkekler, sürekli olarak kadınlarını korumuş ve onlara göz kulak olmuşlardır. Bu ilkel içgüdüden yola çıkarak bir erkek, yanındaki kadının kendisine güvendiğini ve onun korumasına ihtiyaç duyduğunu bilmekten çok büyük keyif alır ve kendisinin taktir edildiğini hisseder.

Bu nedenle bir erkeğin korumasına ve gücüne ihtiyacınız olduğunu ona hissettirmek sizin yararınıza olacaktır. Peki bunu nasıl ona gösterebilirim diye soranları duyar gibiyim. Aslında erkeklere bu şekilde hissettirmek oldukça kolaydır.

yanlarinda-guvende-hissedin

Yanınızda taşıdığınız ve ağır olduğunu söylediğiniz kitapları sizin için taşımasını isteyebilir, yolda karşıdan karşıya geçerken onun koluna girebilir, sokakta büyük ve korkutucu bir köpek gördüğünüz zaman ona yakınlaşabilir ve hatta elini tutabilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha birçok örneği içerisinde bulunduğunuz duruma göre kendiniz bulabilirsiniz.

Tüm bunların ardından onun sizin için ne kadar önemli olduğunu, onun yanındayken kendinizi güvende hissettiğinizi ve onun korumasına ne kadar ihtiyacınız olduğunu ona hissettirmiş olacaksınız. Ve göreceksiniz ki karşınızdaki erkek bundan sonra ne zaman bir ihtiyacınız olsa sizin yanınızda olmaya gayret gösterecek ve sizin için bir şeyler yapmaktan büyük mutluluk duyacak.

Onun Yanında İnsanlar Hakkında Kötü Şeyler Söylemeyin ve Küfür Etmeyin

Ağzından kötü sözler çıkan veya bir başka deyişle küfür eden bayanlar genellikle erkekler tarafından çok itici bulunmaktadır. Bu nedenle yanınızda etkilemek istediğiniz bir erkek varsa ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca diğer kızlar hakkında kötü sözler söylememek, iş arkadaşlarınız hakkında kötü yorumlar yapmamak ve oturmuş olduğunuz yerde yoldan geçenler hakkında ileri geri konuşmamak da yararınıza olacaktır.

kufur-etmeyin

Sonuç olarak en başında da söylediğimiz gibi erkekler zarif ve nazik bayanlara daha çok ilgi duymaktadırlar ve bu noktada emin olun ki ağzından sürekli başkaları hakkında kötü sözler çıkan ve küfür etme alışkanlığı olan bir kadının şansı erkekler konusunda çok daha azdır.

Gizemli Olun

Erkekler genel olarak gizemli kadınları biraz can sıkıcı bulsalar da bu onların gizemli kadınlara aşık olmalarına bir engel değildir. Bu nedenle aklınızdan geçen her düşünce ve duyguyu karşınızdaki erkeğe söylemenize gerek yoktur. Dalıp gittiğinizi veya kendi kendinize aklınıza gelen herhangi bir şeyden ötürü güldüğünüzü yakalayıp size ne olduğunu sorduğu zaman, hiçbir şey yok diyerek geçiştirebilirsiniz.

gizemli-olun

Sonuç olarak aklınızdan geçen her şeyi açığa çıkarmanız ve karşınızdaki insana anlatmanız bir yerde onun size karşı ilgi duymasını sağlayan merak duygularına gem vuracak ve sizi sıkıcı bir insan yapacaktır.

Tabii bunun sadece bir erkeği etkilemek istediğiniz durumlarda uygulamanız gereken bir yöntem olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Eğer yaşadığınız ilişkide gizemli biri olmaya çalışırsanız emin olun ki erkek arkadaşınız yanlış giden bir şeyler olduğunu düşünecek ve sizden uzaklaşacaktır.

Haylaz ve Muzip Olun

Erkekler için bir kadının utangaç ve çekingen olmasının yanında yer yer yapacağı küçük haylazlıklar ve muzipliklerden daha iyi bir şey yoktur. Ara sıra yapılacak olan küçük şakalar karşınızdaki insanı kendinize çekmeniz ve bazı şeylere ışık tutmak adına yapılması gereken davranışlar arasındadır.

haylaz-ve-muzip-kadinlar

Onu kızdıracak küçük şakalar yapmak, ara sıra omzunu dürtmek, komik şeyler anlatmak ve daha bunun gibi birçok şey yapabilecekleriniz arasındadır. Bu sayede bir erkeğin sizi tatlı ve sevimli bulmasını sağlayabilirsiniz ama bu tarz şeyleri gereğinden fazla uzatırsanız, bir yerden sonra karşınızdaki insana kabak tadı verebilir ve sizden soğumasına neden olabilir. Bu nedenle yapacağınız haylazlık ve muziplikleri tadında bırakmaya çalışın. Ayrıca karşınızdaki erkeğe yaramaz yanınızı göstermeyi de unutmayın.

Kibar Olun

İyi huyluluk ve tatlılık tüm erkeklerin bir kadında aradıkları başlıca özelliklerdendir. Bir erkekle nasıl konuşmanız gerektiğini bilmek istiyorsanız, bunu aklınızın bir kenarına kazısanız iyi edersiniz. Bu nedenle bir erkekle konuşurken elinizden geldiğince hoş, iyi huylu ve kibar olmaya özen gösterin.

kibar-olun

Sadece ona karşı değil, onunla birlikteyken onun arkadaşlarına ve çevrenizdeki diğer insanlara karşıda aynı şekilde davranmaya çalışın. Eğer kendini beğenmiş ve iddialı bir insan olsanız bile onu etkilemek için gerekiyorsa bu konuda rol yapmayı denemeniz gerekebilir ama emin olun hiç kolay olmayacaktır. Bunun yerine gerçekten iyi bir insan olmayı öğrenmeyi ve onun sizi şimdikinden çok daha fazla istemesini ve arzulamasını sağlayabilirsiniz.

Onu Takdir Edin (Övün):

Eğer bu yazımızda belirtmiş olduğumuz tüm önerileri yerine getirdiyseniz, eminiz ki erkeklerin ilgisini çok daha fazla çeken ve arzulanan bir kadın olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz ve biliyoruz ki bazı erkekler şimdiden sizin ilginizi çekmek, sizi mutlu ve memnun etmek için elinden gelenden daha fazlasını yapmaya başlayacaktır.

onu-ovun

Çoğu kadın yazımızda bahsetmiş olduğumuz bu önerileri dikkate alarak hoşlandıkları erkekleri tam anlamıyla elinde tutabileceklerini sansalar da erkekler bir süre sonra yaptıkları onca şeyden dolayı takdir edilmedikleri zaman sıkılmaya başlarlar ve size olan ilgilerini yitirebilirler.

Bu nedenle karşınızdaki erkeğin sizin için yapmış olduğu fedakarlıkları görmezden gelmek yerine yaptığı her şey için bir teşekkür etmeyi deneyin ve yer yer sıcacık içten bir gülümsemeyi ona çok görmeyin. Sonuç olarak o hoşlandığınız, sevdiğiniz adam ve bunu fazlasıyla hak ediyor. Bunu aklınızdan çıkarmasanız iyi edersiniz.

Ulaşılması Zor Olun

Ulaşılması zor biri gibi davranmak çoğu zaman karşınızdaki erkeğin size olan ilgisini arttıracak ve sizden daha çok hoşlanmasını sağlayacaktır. Bir erkekle nasıl konuşulması gerektiğini bilmek gerçekten çok kolaydır ama bu noktada sınırları belirleyen tarafın siz olduğunu unutmamanız gerekir.

ulasilmasi-zor-olun

Bu yüzden erkeklerle konuşurken keyif almaya çalışın ama konuşma sırasında asla onların sizi hafife almasına izin vermeyin ve kolay elde edilebilecek biri olmadığınızı onlara hissettirin. Böylece karşınızdaki kişi sizi etkilemek ve sizinle birlikte olmak için çok daha fazla emek gösterecektir.

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu on öneri sayesinde bir erkeğin sizden hoşlanması için onunla nasıl konuşmanız gerektiğini artık biliyorsunuz. Eğer gerçek yaşantınızda bu önerileri aklınızdan çıkarmaz ve uygulamayı başarabilirseniz, erkekler tarafından sempatik bulunan ve arzulanan bir kadın olduğunuzu zaman kaybetmeden göreceksiniz.

5 Yorumlar

  1. Hic bisey.anlamadim kafama gore takilayim en iysi.: ))))))))))

  2. ya ben sezerimi nasil asik edecem simdi onu yazsaniza ya

  3. Lütfen.Onu çok seviyorum.Ona dertlerimi anlatıyorum.Dinliyo.Arada bir gözlerimin içine bakıyo.Bazen konuşurken birden susuveriyoruz.Yine bakıyo.İkimiz de gülüyoruz.Ama dahası yok sürekli böyle.Allah affetsin bazen ona sarılmayı çok istiyorum.Bana bir yardımcı olun,o da bir işaret versin.Ne yapmam lazım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir