dr biran ekici

Dr Biran Ekici Kimdir? Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici Yorumlar

Dr Biran Ekici 1973 Yılında Adana’da doğdu. 1989 yılında Adana Fen Lisesi’nden mezun olan Biran Ekici 1999 Yılında Çukurova Tıp Fakültesi’ndeki öğrenimini tamamladı. Üniversite mezuniyetinden sonra 2002 senesine kadar Provesyonel olarak Müzik ile uğraşan Dr. Biran Ekici bir çok ünlü isimlerle birlikte bateri çalmıştır.

2002 – 2007 seneleri arasında Adıyaman ilinde Aile Hekimi olarak çalışmış ve bu bölgede En İyi Aile Hekimi seçilmiştir. 2006 senesinde Medikal Estetik Hekimi sertifikası almıştır ve çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.

Yapmış olduğu işlemlerden bazıları, H100 Aşısı, Kleopatra Aşısı, Saç PRP’si, Dudak Dolgusu ve Botox.

Dr. Biran Ekici ile ilgili güncel haber videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dr Biran Ekici – Yorgunluğa Estetik Çözüm

Show Haber’de yayınlanan Yorgunluğa Estetik Çözüm adlı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dr Biran Ekici – Hangi Saatlerde Güneşlenilmeli

ATV Haber’de yayınlanan Hangi Saatlerde Güneşlenilmeli adlı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dr Biran Ekici – Güneşlenme Konusunda Uyarılar

A Haber’de yayınlanan haberin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla video izlemek ve son haberleri kaçırmamak için aşağıdaki linkten kanala abone olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCQjIJPjcuF3eDLbBwTpB5Zg

Dr Biran Ekici Yorumlar

Medikal Estetik Doktoru Biran Ekici’yle ilgili yorumları aşağıdan okuyabilirsiniz. Güncel yorumlar geldikçe sayfamıza eklenecektir. Siz de doktor hakkında yorum yapmak isterseniz yazının sonundaki formu doldurabilirsiniz.

Simge T.

Biran Hocayla 2 sene önce bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Kendisi hem kişilik hem de estetik konusunda çok mükemmel bir doktor. Önerileri ve uyguladığı işlemler sayesinde çok daha ışıltılı bir cilde sahip oldum. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.

Ayhan Y.

Saç PRP’si ve botox işlemlerimi kendisine yaptırdım ve gerçekten çok başarılı sonuçlar elde ettim. Eşimle birlikte kendisinden vazgeçemez olduk.

Nazlım K.

Tek kelimeyle mükemmel. Ne zaman soru sorsam itinayla cevap veriyor. Bir kere bile cevap vermemezlik yaptığını görmedim. Son derece profesyonel ve iyi bir doktor. Ellerinize sağlık doktorum.

Petek S.

Çok fazla söze gerek yok. H100 aşısı ve Kleopatra aşısı deneyelimlerim sonrası gerçekten cildim 5 – 6 yaş gençleşti. Tabi ki Biran Hoca sayesinde. 🙂 Rejuvent Klinik ekibine de göstermiş oldukları yakın ilgilden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 

One comment

  1. Ayşegül Olcan

    Kliniğe girdiğiniz andan itibaren enerji ve güzel ambiyansla başlıyor herşey, Biran hocam muhteşem biri enerjisi ve kendinizi sihirli ellerine teslim etme zamanı gelmiştir çünkü bilgisi,işine aşık biri evet güven hasta için herşeyden çok daha önemlidir ki ben bu duyguları birebir yaşadım ve iyiki yaşamışım diyorum… Ben ip askı yaptırdım adım adım hersey açıklanarak işlem yapıldı ağrısız aci duymadan işlem sizi yormadan kısa sürede bitti ve şaşkınlıkla bitti mi diyerek kalktım ip askı uygulamasından farkını orda birebir hissederek mutlu bir şekilde ayrıldım. Artık tek isim benim için Biran Ekici….. Öncelikle Biran Hocam ve tüm ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir