dudak dolgusu

Dudak Dolgusu Fiyatları – Dudak Dolgusu Yaptıranlar ve Yorumları

Dudak Dolgusu Yorumları

  • Aytül S.

Sadece 10 dakika sürdü işlem. Doktor Ali Osman Apaydın işlemi yaptı. Kendisine hem dudak dolgusu hem de burun dolgusu yaptırdım. Sonuç perfectto.

  • Deniz Hanım

Tek tavsiye edeceğim doktor kesinlikle Ali Osman Apaydın. Hem samimiyet hem de beceri olarak mükemmel bir insan. Teşekkürler Ali Osman Hocam.

  • Serpil B.

Oldum olası ince dudaklara sahibim, hatta üst dudağım yok denecek kadar az. Hal böyle olunca dudak dolgusuna merak saldım. Sonuç gerçekten mükemmel. Dolgumu yapan Cahit Vural Hocama da ayrıca teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin.

  • Petek Hanım

Dudak dolgusu yaptırmayı çok istiyordum ancak görünümü açısından şüphelerim vardı. Herkes gibi tam istediğim gibi olacak mı olamayacak mı korkusu hep aklımdan geçiyordu. Sonrasında arkadaşımdan gelen gazla bir anda yaptırmaya karar verdim. Soluğu estetik merkezinde aldım. Keşke bu kadar beklemeseymişim diyorum. 🙂

  • Gözde G.

Dudak dolgusu yaptırmak isteyenler buradan  bana ulaşabilir. Sorularınızı cevaplayabilirim. Ben yaptırdım  çoooook memnunum.

  • Simge S.

İnce dudaklarımdan dolayı dolgu yaptırmaya karar verdim. İyi ki de yaptırmışım, dolgumu yapan Ali Osman Bey’e de sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

dudak dolgusu yorumlarıDudak Dolgusu yaptıran kişilerin yorumlarını okudunuz. Siz de Dudak Dolgusu ile ilgili deneyimlerinizi ve sorularınızı yazımızın sonundaki form aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Zamanla çeşitli çevresel faktörlere bağlı olarak dudak yapısında oluşan değişimler, kişilerin dış görüntüsünü olumsuz anlamda etkilemektedir. Dış görüntüsüne önem veren ve dudaklarının her yaşta iri ve dolgun görünmesini isteyenler için yaygın olarak uygulanmakta olan operasyona dolgu adı verilmektedir.
Dudak dolgusu yaptırmak isteyenlerin bazılarının dudakları genetik olarak doğuştan ince olabilmektedir. Bu kişiler de estetik işlemi sayesinde hayal ettikleri dolgun ve seksi dudaklara kolayca sahip olabilmektedirler.
İster yapısal şartlardan kaynaklansın ister de yaş almaya bağlı olarak kaynaklansın dudaklarından memnun olmayan ve onları daha iri daha şekilli göstermek isteyenler için uygulanan estetik bir müdahaledir. Dudak dolgusu yaptırmak isteyenlerin hızla artmasıyla birlikte uygulamaya ilişkin tüm merak edilen sorular ard arda sıralanmaktadır.

Dudak Dolgusu Nedir?

Son günlerde pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan dudak dolgusu, iri, dolgun ve şekilli dudak yapısına sahip olmak isteyenler için yapılan estetik bir işlemdir.
Bu konuda uzman hekimler tarafından ve tıbbi ortamlarda büyük bir titizlikle gerçekleştirilen dudak dolgusu operasyonu sırasında dudakların dışından ve içerisinden enjekte edilmekte olan dolgular ile operasyon kolayca tamamlanmaktadır.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Dudak yapısından memnun olmayan kişilerin kendini daha iyi hissetmesi amacıyla yapılan bir işlemdir. Yaşlılıkla birlikte kaybolan dudak dokusunun eski haline getirilmesi içinde son dönemlerde sıklıkla uygulanmaktadır. Dudağın doğru noktalarına ve kişinin sahip olduğu dudak yapısına uygun olarak gerekli miktarda dolgu maddesinin dudağa enjekte edilmesiyle yapılmaktadır.
Hiyalüronik asit olarak bilinen ve cilt güzelliğimiz açısından oldukça büyük öneme sahip olan bu madde, zamanla görevini yitirmektedir. Bunun sonucunda da deri altında kaybolan kaslarla birlikte cilt derisinde kırışıklık ve sarkma durumu olarak ortaya çıkmaktadır.
Dudak dolgusu işlemi sayesinde hiyalüronik asit maddesi dudak bölgesine enjekte edilerek dolgun ve gergin dudaklar ortaya çıkmaktadır.

Dudak Dolgusu uygulaması sonrasında ne kadar sürede iyileşme sağlanır?

Dudak dolgusu işlemi sonrası hastanın iyileşe süreci oldukça kısadır. İşlem sırasında herhangi bir kesi vs olmadığından hasta aynı günde normal hayatına dönüş yapabilmektedir. Çok ilerlemiş durumlarda 3 seanslık uygulamalar gerekebilmektedir.
Dolgu Yaptıracak Olanların dikkat etmesi gereken noktalar
-İşlem için en başta konunun uzmanı bir hekimden yardım almanız büyük bir önem arz etmektedir.
-İşlem için yüzünüze en uygun ölçülere sahip dudak hacminin belirlenmesi önemlidir.
-Dudak dolgu operasyonu olmadan 1 hafta önce sigara kullanmayı bırakmalısınız.
-Dolgu sırasında sizleri sıkmayacak rahat kıyafetler seçmeye özen gösterin.
-Dolgu sonrasında alttaki dudağınız ile üstteki dudağınızın birbirine olan oranı uyum içerisinde olmalıdır.
-Dolgu yaptırmadan önce kan sulandırıcı ilaçlar kullanmamanız gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları, kişiden kişiye değişkenlik gösterdiğini söylemek mümkün! Kişinin dudak yapısına üzerinde yapılacak işlemin süresine ve diğer etkenlere bağlı olarak minimum 1000 TL – 3000 TL arasında farklılık göstermektedir. Sizlerde dolgu işlemi yaptırabilmek için cebinizden bu aralıktaki bir ücreti çıkartmanız gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudağına dolgu yaptıran kişilerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bunun nedeni yılların cilt üzerinde göstermiş olduğu olumsuz etkilerdir. Dolgu yaptıranlar hayatından oldukça memnun hem istedikleri dolgun dudaklara kavuşarak istedikleri dış görüntüye sahip olabilmekte hemde psikolojik anlamda kendilerini çok daha mutlu hissedebilmektedirler. Olumlu sonuçlar ile karşılaşmak için mutlaka dolgu konusunda uzman bir klinikten yardım alma şartı bulunmaktadır. Aksi halde merdiven altı kaçak olarak bu işi yapan kişilerin uyguladığı operasyonlar sizleri hayal kırıklığına uğratabilmektedir.

3 Yorumlar

  1. Bu sayfada paylaşılan dudak dolgusu öncesi sonrası fotodaki ,çalışmayı yapan doktorun ismini rica ediyorum .Sevgiler

  2. Bu sayfada paylaşılan dudak dolgusu öncesi sonrası fotodaki ,çalışmayı yapan doktorun ismini rica ediyorum .Ayrıca foto kime ait acaba?Hemen üstte Simge S ismi var.Acaba bu bayana mı ait cevaplarsanız çok mutlu olacağımSevgiler

    • Merhaba, işlemi yapan doktor Ali Osman Apaydın. Gizlilik sebebiyle maalesef hastanın ismini paylaşamıyoruz. Simge Hanım fotoğraf paylaşmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir