Dev Hasır Şapka

Dev Hasır Şapka Trend Oldu!

Son Zamanların Şapka Trendleri olay oldu. Bilhassa yaza damgasını vuran ve 2018 yaz şapka modası olarak dikkat çeken şapkaların dikkat çekmemesi ise gerçekten imkansız.

Büyük Şapka Demek Yetersiz Kalır

İşte 2018 yılının trendleri arasında en ilginçlerden olmayı başaran bu şapkanın en büyük özelliği ise olduğundan kat be kat fazla olması. Dev şapkalar ünlülerin de giymesi ile birlikte ortalığı ayağa kaldırdı. Ünlülerin giymesi ile iyice adını duyuran dev şapkalar moda da gündem oldu.
Dev şapkayı giyen Lopez, Hadid gibi bir çok ünlünün varlığı şapkanın da reklamı oldu. Şimdi üretimlerde patlama beklenirken bu modanın ne kadar süreceği ise merak konusu oldu. Yolda karşınızda dev bir şapkayla yürüyen kişileri görenler şaşırmasın çünkü dev şapkalar trend şapka oldu ve oldukça fazla rağbet görmekte.

Büyük Hasır Şapkalar Gözleri Aldı

Bu dev şapkaların bir diğer özellikleri ise hasırdan olması… Devasa büyük olan bu hasırdan şapkalar ise modelleri ile çeşit çeşit ama en küçüğü bile normal şapkalardan büyük şekilde tasarlanmış. Başta ünlülerin dikkatini çeken bu şapkalar zamanla daha da yaygınlaşması neredeyse kaçınılmaz. 300 ila 500 tl arası fiyat çeşitliliği gösteren bu şapkayı takıp da dikkat çekmemek imkansız. Ayrıca bu şapkalarla birlikte şemsiye kullanımı da azabilir. Bilhassa hasır dev şapkalar sayesinde güneş ışınları da beyne yaklaşamayacak.
Bu yılın modası olmayı başaran bu dev şapkaların gelecek yıllarda da artış göstererek üretiminin devam etmesi beklenirken yeni üretilecek şapkalar ise şimdiden merak konusu oldu. Büyük şapka trendinin değişip değişmeyeceğini ve bu dev şapkaların ne kadar daha moda kalacağını ise zaman gösterecek .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir