Işıklı Cımbız

La Tweez Cımbızları Üretimine Yetişilemiyor…2018’e Damga Vuran Cımbız

La Tweez firmasının ürettiği ve çığır açması beklenen cımbızlar kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanırken; firma aldığı siparişleri yetiştirmekte zorluk çektiğini açıklayarak, fazla mesaiye başladıklarını duyurdu.

2018’e Damga Vuran Cımbızlar

Cımbız değip geçmeyin. Öyle bir cımbız seti üretildi ki, henüz piyasaya sürülmeden 150 binden fazla sipariş alındı. Cımbızların üretimi ile birlikte bu rakamların en az 10 katına kadar çıkması beklenirken, firma ise mesaiye başladı bile. La Tweez firması yönetici ve çalışanları ise bu sipariş ve yoğunluk sonrasında oldukça şaşkın halde. Bu kadarını beklemeyen firma konseptini değiştiriyor.

La Tweez Cımbızlarının Özellikler Nelerdiri ve Diğer Cımbızlardan Farkı Nedir?

Elmas kaplamaları ile ilk farkını ortaya koyuyor. Sıradan cımbızların uçlarının tamamen elmas tozuyla yapılması ilk dikkat çeken husus oluyor. Bunun dışında tasarımı, sağlamlığı ve canlı renk tonları ile dikkat çekmemesi mümkün değil. Dikkat çeken renkleri ve setlerinin yanı sıra, elektronik olarak da donanımlı cımbızlar yine farkını gözler önüne seriyor. Led amoled ışıkları sayesinde bu cımbız sıradan cımbız olmaktan çok uzaklaşıyor ve adeta yeni bir ürün oluyor. Ayrıca ünlü taş kaplamaları ile de görünümü iyileştiren cımbızlarda swarovski taşları dikkat çekiyor.
Paslanmaz ve tüy alma garantili bu cımbızlar sayesinde bir ömür kullanacağınız cımbızlara sahip olmak sizin de elinizde. Alınan siparişlerin temini ile birlikte üretim daha da yaygınlaşacak ve bir dünya markası olacak gibi duruyor.
La Tweez bunca tasarımı ile birlikte ürünlerini 190 tlden başlayan ücretlerle satacağını duyurdu. Fiyatından uçuk olmaması bu rağbeti açıklıyor. Özel bir kutu ile verilen cımbız kutusunda güzel bir ayna ile birlikte birde çanta bulunuyor. Harika cımbız seti bir anda yılın sonlarının trendi olurken rakip firmaların cevabı ise şimdiden merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir