En Şık Kıyafet Kombinleri

Kıyafet kombinleri yapılırken şık olmak istenen ilk özelliklerden bir tanesi olmaktadır. Bunun yanı sıra bu kombinler hazırlanırken dikkat edilmesi gereken püf noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise vücut formuna uygun parçalar seçilmesi gerektiği olmaktadır. Bir diğer önemli nokta ise ten rengi ile doğru uyumu yakalamaktan geçmektedir. Bu tercihler doğru sağlandıktan sonra günün hangi saati için bu kombinin yapıldığı önem yer eden unsurlardan bir tanesi olmaktadır.

Ten rengi, vücut formu ve günün hangi saati olduğuna dikkat edildikten sonra atlanmaması gereken önemli bir detay bulunmaktadır. Bu detay ise aksesuarlardan oluşmaktadır. Kombin ile uyumlu olması gereken aksesuarların seçimlerinde oldukça dikkatli davranmakta fayda olmaktadır. Tüm hazırlıklar bittikten sonra makyaj ve saç modeli kombini tamamlayan unsurlar olmaktadır. Şık kıyafet kombin önerileri aşağıda yer almaktadır.

Eşofman Rahatlığı

Eşofman rahatlığı evde olan konforu dışarıda da yakalamaya olanak sağlamaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise doğru takımın seçilmiş olmasından geçmektedir. Günlük rutin ekose bir pijama altı ile dahil harika kombinler yakalamak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra sokak modasına uyumlu olan ve trendini yüksek seviyede koruyan tasarım markaları bu kategoriye özel koleksiyonlar hazırlamaktadır. Sade bir makyaj ve spor bir saç modeli ile harika bir kombin yakalamak mümkün olmaktadır.

Midi Elbise Şıklığı
Midi elbiseler son zamanlarda trend olarak yerini almaktadır. Her sezona uygun hazırlanan bu elbiseler giy ve çık konforuna hizmet eden kategorilerden bir tanesi olmaktadır. Kışın bilek boy çizmeler ve botlar ile yazın ise spor ayakkabı ve sandaletler ile oldukça şık kombinler hazırlamak mümkün olmaktadır.

Blazer Ceket Şıklığı
Bahar aylarında oldukça sık tercih edilen blazer ceket takımları şık kıyafet kombinleri arasında yer almaktadır. Bu kombinler sonbahar ve ilkbahar aylarında oldukça sık tercih edilmektedir.

Yeni Sezon Hırkalar
Trend ürünlere yeni sezon hırkalar imzasını atmış bulunmaktadır. Bu hırkalar ile jean, kumaş pantolon, şort pantolon, midi etek gibi sayısız kombin olanakları bulunmaktadır. İçerisine desensiz tercih edilebilecek body atletler ile oldukça sade ve hoş bir kombin sağlanmaktadır.

Oversize Şıklığı
Oversize şıklığı kombin trend listesinin başında yer alan ürünlerden bir tanesi olmaktadır. Spor kıyafetlerde oldukça havalı duran bu kombinlere örnek olarak şort tayt üzerine oversize sweatshirt harika bir görünüm katmaktadır. Bunun yanı sıra sweatshirt altına giyilebilecek oversize t shirtler ile sadece alt kısmının gözüküyor olması oldukça şık bir tercih olmaktadır. T shirt renginin seçimi spor ayakkabı veya çanta rengi ile uyumlu tercih edilebilmektedir.

Oversize elbiselerde ise spor ayakkabı, bilek bot, sandalet gibi mevsimsel tercihler yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra oversize elbiselerde bacak, boyun ve sırt dekoltesi oldukça sık kullanılmaktadır.

Oversize iş kıyafetlerinde ise takımın oversize seçilmesi içerisine yarım body t shirt tercih edilmesi şık bir kombin olmasını sağlamaktadır. Seçilebilecek maskülen ayakkabılar bu kombine oldukça uyum sağlamaktadır.

Oversize t shirt ve spor ayakkabı gündelik yaşamda vazgeçilmez bir ikili olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayakkabı tercihi stiletto olduğu zaman ise makyaj, saç modeli ve çanta ile desteklenen bu kombin geceye kolayca uyum sağlayan bir kombin haline gelmektedir. Bu kombinde dikkat edilmesi gereken nokta t shirt desensiz tercih edilmesi olmaktadır.

Oversize gömleklerde ise t shirt ile aynı kombin sağlanabilmektedir.

Bu kombin önerilerinin yanı sıra dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kombin sadece çanta ile ayakkabı veya saç ile makyaj uyumu olmamaktadır. Bunların yanı sıra bütünlüğün esas alınması gerekmektedir. Güne başlanan kombin ile her saat ve her alana uyum sağlamanın en kolay yolu bu saate ve alana göre saç ve makyaj değişimini sağlamak olmaktadır.

Eşofman takımı dışında her kombin ile gün boyu uyumlu bir şıklık yakalamak mümkün olmaktadır. Ekose oversize midi boy gömlekler ile içerisine sade bir bluz elbise giymek sizi her yerde şık kılmaktadır. Bu spor şıklığın da saç ve makyaj değişimi ile hızlıca tüm güne uyarlamak mümkün olmaktadır.

Gün başlangıcında saça koruyucu kullanılması ve sabitleyici kullanılmamasında fayda bulunmaktadır. Bu şekilde günün her saati işlem ve yeni model hazırlamaya uygun olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir