innea aqua

Innea Aqua Nedir? İnnea Aqua Yaptıranlar ve Yorumları

Innea Aqua Nedir?

İnnea Aqua hakkında bütün detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. innea Aqua yaptıranların deneyimlerini, innea aqua yorumlarını ve fiyat bilgilerine yazımızda bulabilirsiniz. Ciltte sıkılaşma, gerginlik, nem artırımı sağlayan, cildin içine enjekte edildikten sonra hemen etki ederek biorevitalizasyonu başlatan innea aqua, sektördeki en önemli tekniklerden birisi olmaya adaydır. İki farklı moleküler ağırlığına eşit saf hyalüronik asitle beraber disakkarid olan veTrehaloz’dan oluşan dünya üzerinde ilk ve tek lifting özelliği sağlayan üründür.Saf hyaluronik asit ve Trehaloz’un birleşimiyle kollajen sentezini uyarma etkisi de, iki farklı konsantrasyon ve hyaluronik asit yapısından gelmektedir.

innea aqua

İnnea Aqua(Biyolojik Lifting Aşısı) Avantajları

* innea aqua (Biyolojik Lifting Aşısı) Uygulanması kolay ve ağrısızdır, uyuşturucu krem gerekmez.

* Nemlendirmek için uygulanan diğer saf hyaluronik asit işlemlerine göre daha az enjeksiyon noktasına ihtiyaç olunur.

* Hızlı bir şekilde sıkılaştırma ve nemlendirme etkisi yaratır, bu etki ilerleyerek artar ve hastanın ürün ile ilgili beklentilerini tatmin eder.

* innea aqua ile oluşan kabarıklıklar 4-5 saat içinde yok olur ve lifting etkisi ortaya çıkar.

* Ciltte sıkılık için uygulanan yüksek volüm dolgu yürütüm hacim artırıcı, şiş yanakların oluşumuna ihtiyaç kalmaz ve hacim artışı istemeyen hastalarda rahatlıkla tercih edebilir.

* İşlem süresi 5 dakikayı geçmemektedir.

* Bir ay gibi kısa zamanda 2 veya 3 kez bu teknik uygulanabilir.

* 6-8 ara ile birer seans, tekrar etmesinin uzatılmasına yardım etmektedir.

* Dolgular, botoks ve gençlik aşıları ile rahatça kombinasyon edilebilir.

* Yaş kısıtlaması yoktur.

* Cilt gerginleştirme ve lifting etkisinden ayrı olarak biorevitalizasyon etkisi de bulunur.

innea aqua nedir

Innea Aqua Nasıl Uygulanır?

Innea Aqua, öncelikle yüz bölgesinde gereken etkiyi sağlamak amacı ile 6 nokta tekniği ile bu işlem uzmanlar tarafından uygulanır. Yüzünde sarkma ve elastikiyet sorunları olan ve tedavide dolgu istemeyen bireyler için iyi bir alternatif oluşturur. Doğal bir görünüm sağlamanın dışında hem cilde nem verir hem de kırışıklıkları ve hacim sorunlarını giderir. El, yüz ve boyun gibi bölgeler için 2-3 seansın uygulanması tavsiye edilir. Bu seanslar ortalama 1 ay içerisinde gerçekleştirilmelidir. Aynı zamanda cildin durumu tespit edildikten sonra sonucun devamlılığı açısından 6-8 ay aralıklarında tekrarlanması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Innea Aqua Fiyatları

innea aqua (Biyolojik Lifting Aşısı) seans cinsinden uygulandığı için net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. innea aqua (Biyolojik Lifting Aşısı) fiyatlarını etkileyen faktörler, işlemi yapacak doktorun deneyimi, işlem yapılacak kişinin cilt sorununun seviyesi ve yapılacak diğer işlemlere bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Kliniğinizi arayarak randevu ve fiyat bilgisini edinmeniz gerekmektedir.

İnnea Aqua (Biyolojik Lifting Aşısı) Ürününü Farklı Kılan Özellikler Nelerdir?

İçeriğinde iki farklı konsantrasyon bulunması, hyalüronik asit ve trehaloz yer almaktadır Bu bağlamda hyalüronik asit ile elde edilen ciltteki nemlenme, canlanma ve parlaklık daha uzun süre devam ettirebilecek bir molekül daha ortaya çıkmış oluyor. Innea Aqua (Biyolojik Lifting Aşısı) daha kolay uygulanmaktadır. Trehaloz, insanın yüzünde kullandığı hyalüronik asitin su tutma kapasitesini attırır. Bir diğer özelliği ise, enerji veren bir molekül olmasıdır ve bu da cildin yeniden canlanmasında önemli rol oynar. Buna bağlı olarak hücrelerin çalışmasında önemli bir tetikleyici görevi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu etkiler neticesinde ciltte aynı zamanda lifting etkisi oluşuyor. Biyolojik Lifting Aşısı, dolgu yaptırmayı tercih etmeyen insanlar içinde önemli bir tercihtir.

Biyolojik Lifting Aşısı insanlar için yeni bir yöntem olarak değerlendirilmektedir. Doktorlar Innea Aqua’nın kolay olarak uygulanmasından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedir. Biyolojik Lifting Aşısı, cildinde kırışıklık ve yağlanma şikâyetleri olanlar için iyi bir yöntem olarak doktorlar açısından görülmektedir.

İnnea Aqua ile Ciltte Lifting Etkisi

Hem yaş hem de çevresel koşullar nedeniyle insan yüzünde kırışıklık ve sarkmalar oluşabilmektedir. Yaşın artması ile birlikte ciltteki yumuşak doku miktarında da azalmalar görülür ve bunlarda sarkmalara neden olur. Söz konusu bu sarkmalara hızlı etki eden Innea Aqua tekniği, sarkmaların giderilmesinde kullanılabilen önemli bir tekniktir. Kişilere daha genç bir görünüm kattığı gibi, sağlıklı bir hayat da sağlar. Eğer bu teknik, düzenli olarak uygulanır ise, etkisini çok daha uzun bir süre koruyabilme özelliğine sahiptir.

İnnea Aqua Yaptıranlar

İnnea Aqua Yaptıranlar ve İnnea Aqua Yorumlarına sayfamızın bu bölümünden ulaşabilirsiniz. İnnea Aqua deneyimlerinizi siz de yazımızın sonundaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, innea aqua yaptıranlar arasına siz de katılabilirsiniz.

İnnea Aqua Yorumları

İnnea Aqua yorumları sizlerden mesajlar geldikçe güncellenecektir.

  • Seyhan C. 

Kesinlikle diğer işlemlere göre daha faydalı daha etkili. Cahit Vural hocama çok teşekkür ederim.

  • Emine Bal

Herkese tavsiye ettiğim bir işlem. 2. kere yaptırdım sonuçtan memnunum.

  • Bedriye Hanım

Doktor Ali Osman Apaydın’a yaptırdım. İlk seanstan itibaren olumlu anlamda değişiklikler olmaya başladı. Cildim daha genç ve canlı duruyor.

  • Selvinaz Bade

Ben de uzun zamandan beri tanıdığım doktor olan ali osman beyin tavsiyesiyle tanıştım biyolojik liftingle. iyi ki de tavsiye etmiş. ellerinize sağlık hocam.

  • Ajda Hanım

Biyolojik lifting fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz? Lütfen?

  • Simge T.

Apaydın Estetik kliniğinde bu işlemi yaptırdım. Sonuçlardan oldukça memnunum. Ali Osman Apaydın kesinlikle mükemmel bir doktor.

One comment

  1. Merhaba bu aşıdan sonra yüze elektrik akimiyla yapilan lifting uygulamalri olurmu yani iğnesiz yapilan elektrik dalgalarıyla yapılan işlem oluyo aşıdan sonra bu uygulama yüze zarar veririmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir