Kadınların Fantezileri – Top 10

Biz kadınların fantezileri yok zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Yapılan araştırmalar kadınların cinsel fantezilerinin erkeklerinkilerle oldukça benzer olduğunu göstermiştir. Her ne kadar genç kızlar cinsel ilişkilerinin romantik ve rüya gibi olmasından yana olsalar da hemen hemen hepsinin iç dünyalarında kadınlara özgü seks fantezileri yer almaktadır. Belki şaşıracaksınız ama kadınların yataktaki istekleri erkeklerinkinden çok da farklı değildir. Kadınların ve erkeklerin cinsel fantezileri ve seksle ilgili düşleri bu kadar benzerken, neden gerçek arzu ve düşüncelerimizi gizleyerek birer melekmişiz gibi davranmaya çalışıyoruz diye düşünmeden geçemiyorum. Sonuçta onlar da bizlerle aynı şeyleri istiyor değil mi? Birçok kadınla yapılan sohbetlerin sonunda işte karşınızda kadın fantezilerinin Top 10 listesi.

Top 10 Listesi:

Evet hanımlar, aşağıdaki listede sıralanmış olan fantezilerin hepsi size göre olmayabilir. Ancak okuduktan sonra en az birkaç tanesini içten içe arzuladığınızı kendinize itiraf edeceksiniz. Umarım partnerlerinize de edebilirsiniz.

1. Tecavüz Fantezisi

tecavuz fantezisi

Bu kadınların içinde bulunmak istemeyecekleri bir durum olabilir. Ancak pek çok kadın tanımadığı bir adam tarafından tecavüze uğradığının hayalini kurar. Hayalinde büyük ihtimalle adamın onu kaçırdığını, boş bir araziye veya depo gibi bir yere götürdüğünü, el ve ayaklarından bağlayarak kendisine zorla sahip olduğunu canlandırır. Biliyorum bazılarınıza inanması güç geliyor ama gerçek. Kadınlar üzerlerindeki paltoyu ve bluzu yırtıp atan, eteğini yukarı sıvayarak iç çamaşırlarını parçalayarak ona zorla sahip olan, yakışıklı ve harika bir fiziğe sahip bir adamın hayalini kurarlar. Tüm bunları hayal eden kadınlar olduğu gibi, gerçek hayatta sevdiği kıyafetlerini yırtmasından büyük öfke duyacak kadınlar olduğuna eminim.

2. Striptizci Kız

striptizci kiz

Hangi kadın striptiz yapmak istemez ki? Bir barda içtiği birkaç kadeh içkiden sonra masanın üzerine çıkıp, güzel bir müzik eşliğinde dans ederken kıyafetlerini birer birer çıkartmak ister. Tabii ki bardaki tüm erkekler hayranlıkla ona bakıyor ve onu arzuluyordur. Striptizci kız saçlarını savurur, kendi vücuduna dokunur ve dans ederken kendinden geçer. Bir kadının bu hayali hayata geçirmesi oldukça güçtür ama birazcık daha masumlaştırarak bu fantezisini kendi partneriyle gerçekleştirebilir.

3. Rol Değişikliği

rol degisikligi

Kadınların çoğu erkek olmanın nasıl bir duygu olduğunu merak eder. Hatta dominant karakterde olan kadınların çoğu erkeğine sahip olma arzusu içerisindedir. Demek istediğim, “bir erkeğin bir kadına sahip olduğu gibi”. Kendisini erkek kıyafetleri içinde ve bir erkek kadar güçlü hayal eder. Bu fantezi kadına kendisini güçlü hissettirdiği için oldukça tatmin edicidir. Erkeklerin çoğu bu fantezinin bir parçası olmak istemeyecektir. Bir ihtimal eş cinsel eğilimi olan erkekler bu rol değişikliğinin parçası olmayı kabul edecektir.

4. Grup Seks

grup seks

Bu fantezi kadın ve erkekler için ortak en şehvetli fantezilerden birisidir. Erkekler genellikle mükemmel vücudu olan egzotik Asyalı ve Latin kızların yer aldığı grup seks fantezileri kurarlar. Kadınlar da benzer fantezilere sahiptir, tek bir farkla. Kadınlar öyle yarı tanrı görünümlü erkekler yerine, erkek arkadaşlarının ya da eşlerinin arkadaşlarının yer aldığı grup seks fantezileri kurarlar. İnanması güç ama gerçek. Sanırım bu en çok kadınların meraklı taraflarından kaynaklanıyor. Etraflarındaki erkeklerin yatakta nasıl olduklarını merak ediyorlar ve neden birkaçı bir arada olmasın? Her birinin farklı bir yönünden faydalanılabilir.

5. Muhteşem Kadınlar

lezbiyenler

Kadınlar arasında tartışma konusu olan bir fantezi olsa da, gerçek şu ki, kadınların çoğu Angelina Jolie ya da Megan Fox gibi seksi ve bomba gibi bir kadınla seks yaptığının hayalini kurmaktadır. Kadınlar kendi arzu ve zevklerini en iyi bir kadının tahmin edebileceğini düşünmektedir. Bir kadın en çok hangi pozisyonda ve hangi bölgelerden zevk alınacağını bildiği için, kadın partnerine en iyi orgazmı yaşatabilir. Bunun için herhangi bir yönlendirmeye ihtiyaç duymayacak ve zevkin doruklarına ulaşmak için sadece kendisini akışa bırakacaktır.

6. Teşhir ve Tahrik

teshir ve tahrik

Çoğu kadının fantezilerinin temelinde dikkati üzerlerine çekmek vardır. Bunu fantezilerinde nasıl mı yaparlar? Mesela kadın incecik yazlık elbiseleriyle deniz kenarında yürüyüşe çıkmıştır. Plaja iner ve denize ulaşana kadar üzerindeki kıyafetleri yavaş yavaş çıkartmaya başlar. Plajdaki erkeklerin hemen hepsinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Çırılçıplak bir halde kendisini sulara bırakır. Vücudunun yarısı suyun dışında, kumlar vücuduna yapışmış bir halde deniz kıyısına uzanmış ona kilitlenmiş gözleri davetkar bir şekilde incelemektedir. Erkeklerin bir sonraki hamlesi soyunup yanına gitmek olacaktır.

Başka bir kadın fantezisinde toplum içinde seks yaparak partneriyle birlikte diğer erkekleri de tahrik edecektir. Diğerleri tarafından da arzulandığını hissetmek şehvet duygularını arttıracak, cinsel birlikteliğini teşhir ederek herkesi tahrik edecektir.

Ya da arkadaş grubuyla gerçekleştirilen bir etkinlikte, kadın gruptaki diğer erkeklerin de duyabileceği seste ama sanki sadece partnerinin kulağına fısıldıyormuş gibi görünerek oldukça tahrik edici ve baştan çıkarıcı tekliflerde bulunur. Bu isteklerini vücut dilinden de anlamak mümkündür. Partnerine bunları söylerken grubun diğer elemanlarıyla da cüretkar bir şekilde göz teması kurmaktadır ve onlar da bakışlarıyla onu arzuladıklarını ve olaya dahil olmak istediklerini göstermektedirler.

Tüm bunlar kadınların anlattıkları fantezilerden sadece birkaçı. İnanın bana teşhirci fanteziler bunaltıcı cinsel birliktelikleri olan çiftler için büyük bir destek olabilir.

7. Seks Kölesi

AZITA GHANIZADA, SEAMUS DEVER

Bu fantezi sapıkça gelse de kadınlarla yapılan sohbetler sonucunda listedeki yerini aldı. Cinsel ilişkilerde erkekler daha baskın olma arzusundadırlar. Çünkü onlara göre kadın romantiktir ve tabii ki erkek seksi yönetme konusunda daha başarılıdır. Fakat erkekler kadınların içinden çıkabilecek olan canavarın farkında değildirler. Kadınların fantezilerinde yaşananın tam tersi yer almaktadır. Kadın baskın, erkek ise köledir. Erkek kadın ona ne emrediyorsa yapmak zorundadır. Böylelikle her arzusu gerçekleşecek, hissetmek istediği tüm duyguları hissedecek ve adeta zevkten sarhoş olacaktır. Erkeğine belki asla ağzına almayacağı şekilde hitap edecektir. Bu fantezi erkeklere özgü gibi gelebilir ancak dikkatinizi çekerim, hayatın her noktasında kadınlar giderek dominantlaşmaktadırlar.

8. Kendini Erkeğine Adamak

kendini adamak

Burada durum aslında bir önceki fantezinin tam tersidir. Kadın kendisini erkeğine adamıştır ve ne isterse yerine getirecektir. Erkeğinin tüm çılgınca eylemlerine göz yumarak onu şımartacaktır. Egosunu daha da yükselterek erkeğinin şehvetini arttıracak ve bu şehvetten tahrik olarak kendisinden geçecektir. Erkeğinin arzularını soracak ve gerçekleştirmek için adeta ona yalvaracaktır.

9. Yatak Odasında Bir Yabancı

yatakta yabanci

Kadınlar partnerleriyle sevişirken arzularını söylemeyi ve erkeklerinin hissettiklerini dinlemeyi isterler. Bunları söylemek ve duymak onları tahrik eder. Fakat çoğu zaman bu isteklerini bastırarak sözlerini kendilerine saklarlar. Bu fantezi de bu arzularını bastırmak üzere ortaya çıkmıştır. Kadının yatağında hiç tanımadığı bir adam vardır. Adını bile bilmiyordur ve onu bir daha asla görmeyecektir. İkisinin de fikirleri ya da kim oldukları önemli değildir. Bu özgürlük hissinin yarattığı rahatlıkla kadın istediği kadar ahlaksızca konuşabilecek ve her arzusunu dile getirebilecektir. Söylediği ve yaptığı hiçbir şeyden utanmayacaktır. Sonuçta yatağındaki adamın kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur.

10. Hepinizi Aynı Anda İstiyorum

dokun bana

Bu fantezide birkaç erkek aynı anda kadına temas etmektedir. Karının etrafı erkeklerle çevrilidir. Hepsi aynı anda onu okşamakta ve öpmektedir. Kadın her birinin dokunuşundan ve öpüşünden farklı şekilde etkilenmekte ve birbirinden farklı tatları aynı anda tadabilmektedir.

Erkeğinizin bu kadın fantezilerinden zevk almayacağını düşünüyor olabilirsiniz ama ona bu konuda herhangi bir işaret vermeden de emin olamazsınız. Unutmayın! Erkekler ve kadınlar birbirinden fazla da farklı değildirler.

2 Yorumlar

  1. Bu fantezilere( özellikle tecavüz fantezisine) sadece ben mi sahibim diye üzülüyodum sjjdjdnjdmdm bi kadın olarak diğer kadınların da bundan zevk aldığını öğrenmek beni mutlu ettiii artık yalnız değilim bunu biliyorum 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir